Nivea Traş Kremleri
Komşular bu kremin içeriği iyi olsada kayganlığından memnun değilim. Proraso, tabac ya da derby kremlerdeki kayganlık durumu nedir? Köpüğü aldıktan sonra 2-3 geçişe izin verebilen kayganlığı yüksek krem tavsiyelerine ihtiyacım var.
(10/11/2020, Saat: 04:47)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular bu kremin içeriği iyi olsada kayganlığından memnun değilim. Proraso, tabac ya da derby kremlerdeki kayganlık durumu nedir? Köpüğü aldıktan sonra 2-3 geçişe izin verebilen kayganlığı yüksek krem tavsiyelerine ihtiyacım var.

köpüğün kıvamı nasıl hocam? biraz daha su ekleyip krema kıvamı olmadan denediniz mi? çok kıvamlı köpüklerde akıcılık azalıyor biraz
Kıvamında bir sorun yok, biraz daha sulandırsam hem daha ince hem de daha çabuk kuruyor, ayrıca koruyuculuğunu kaybediyor. Misal ossman artistry sabunun kayganlığı çok iyi ve onda bu sorunları yaşamıyorum keşke kremi olsada onu alsam çünkü kremlerin pratikliği var ve hergün sabunla uğraşmak bir süre sonra zorlamaya başlıyor.
(10/11/2020, Saat: 10:44)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıvamında bir sorun yok, biraz daha sulandırsam hem daha ince hem de daha çabuk kuruyor, ayrıca koruyuculuğunu kaybediyor. Misal ossman artistry sabunun kayganlığı çok iyi ve onda bu sorunları yaşamıyorum keşke kremi olsada onu alsam çünkü kremlerin pratikliği var ve hergün sabunla uğraşmak bir süre sonra zorlamaya başlıyor.
Prorassonun kayganlığı gayet iyi. ancak Sabun ile kremi Köpürtme arasında pratiklik açısından bence pek de fark yok.
https://beyfendi.org
Nivea tıraş kremi tam bir fiyat performans ürünü. Bana göre krem proraso ile arko,derby arasında tabi arkodan ve deby den çok daha üstün. İçeriğine bakınca zaten anlaşılıyor. Tabi proraso daha iyi krem olarak ama proraso fiyatına 4 tane Nivea alınabiliyor. Arko krem bence derby den bile daha aşağıda ikisininde içerikleri sadece kimyasallardan oluşuyor ve kayganlık vb sabunları dan daha kötü. Dün gece derby mentol ile tıraş oldum içerisinde mentole dair hiçbir şey yok ve mentol yazması tamamen aldatmaca. Derby nin limonu benim favorilerimden. Nivea cildi daha iyi yatıştıriyor.Eger imkan varsa proraso ama o paraya 4 Nivea alırım diyorsanız Nivea alın arko ve derbye bulaşmayın.
Kartallar yüksekten uçar
(10/11/2020, Saat: 14:14)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea tıraş kremi tam bir fiyat performans ürünü. Bana göre krem proraso ile arko,derby arasında tabi arkodan ve deby den çok daha üstün. İçeriğine bakınca zaten anlaşılıyor. Tabi proraso daha iyi krem olarak ama proraso fiyatına 4 tane Nivea alınabiliyor. Arko krem bence derby den bile daha aşağıda ikisininde içerikleri sadece kimyasallardan oluşuyor ve kayganlık vb sabunları dan daha kötü. Dün gece derby mentol ile tıraş oldum içerisinde mentole dair hiçbir şey yok ve mentol yazması tamamen aldatmaca. Derby nin limonu benim favorilerimden. Nivea cildi daha iyi yatıştıriyor.Eger imkan varsa proraso ama o paraya 4 Nivea alırım diyorsanız Nivea alın arko ve derbye bulaşmayın.

Arko'nun kremlerinden uzak durun.İlla uygun fiyatlı krem arıyorsanız derby bakın.
Amaç ekonomikürünlerise traş sabunu alın.Hem fiyat olarak hemde ömür olarak kremlerden daha iyiler.En azından ne performans verecegi belli.
Alsancak sabunun kokulu sabunları çıksa da denesem.Eger beklentileri karşılarsa efsane olur.
(10/11/2020, Saat: 14:14)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea tıraş kremi tam bir fiyat performans ürünü. Bana göre krem proraso ile arko,derby arasında tabi arkodan ve deby den çok daha üstün. İçeriğine bakınca zaten anlaşılıyor. Tabi proraso daha iyi krem olarak ama proraso fiyatına 4 tane Nivea alınabiliyor. Arko krem bence derby den bile daha aşağıda ikisininde içerikleri sadece kimyasallardan oluşuyor ve kayganlık vb sabunları dan daha kötü. Dün gece derby mentol ile tıraş oldum içerisinde mentole dair hiçbir şey yok ve mentol yazması tamamen aldatmaca. Derby nin limonu benim favorilerimden. Nivea cildi daha iyi yatıştıriyor.Eger imkan varsa proraso ama o paraya 4 Nivea alırım diyorsanız Nivea alın arko ve derbye bulaşmayın.
Ben nivea ve wilkinson kremi çok seviyorum ama. Ekonomi olarak düşünseniz bile prorasso daha ucuza gelitir. Çünkü tüpü 150 ml ve çok az miktarda krem ile köpük yapıyor. Ancak diyelim ki markete gittin prorasso bulamazsın arko derbyi bu kategoriye sokmaya bile gerek yok. Nivea alor çıkarsın.
https://beyfendi.org
Bugünkü tıraşımı daha sulu yaptım ve bir daha nivea krem kullanmamaya karar verdim. Bitirene kadar arko sabunla karıştırarak kullanırım. Nivea kremi anca yüz nemlendirme, sakal yumuşatma ya da yüz yıkama işleminde de kullanabilirim ama tıraşta tek başına asla. Öyle çabuk kurudu ki meret sakala saplanan tıraş aletini Battal Gazi'nin Oğlu gelse çıkaramaz.
Bu gece günlük tirasimi sürekli günlükte kullandığım king c alet permasarp jilet , sagrada fırça ve Nivea protect krem ile oldum. Dün aynı ekipman ile derby mentol ile olmuştum. Arada dağlar kadar fark var. Nivea kremin yüzümde bıraktığı yumuşaklık derby ve arko kremlerde yok. Öyle aman aman proraso kadar köpük yapmasada ince ama kayganlığı iyi ve tıraş sonrası hissiyatı memnuniyet verici bir tıraş oldu. Tahriş ise sıfır tıraş sonrası bir ürün kullanmadım ama dün derby ile olduğum tirasta Nivea balsam kullanma ihtiyacı olmuştu. İlk basladigimda tanissaydim bu kremle arko ve derby almazdım hiç ( arkolardan her çeşitten 3 er derby den de limon ve mentol almıştım ara sıra şans versemde hala duruyorlar).
Kartallar yüksekten uçar
Nivea tıraş kremini her açıdan Arko kremlerden daha başarılı buluyorum. Arko kremler fena değil ama bana her nedense çok fazla yapay ve performans bakımından eksik hissettiriyor. Ben şahsen Nivea varken Arko almam Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,550 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,428 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Kapo / Karo Traş Kremi Kendineözgü 45 59,402 29/12/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Eunus
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 6,817 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  Gibbs Tıraş Kremleri sifujack 53 67,674 22/10/2020, Saat: 11:32
Son Yorum: onurcakmak
  Simpson Ultra Glide tıraş kremleri ( Sandalwood) MetsGo 16 5,717 19/08/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: MetsGo
  Nivea Mild Tıraş Kremi eggman 39 53,642 10/10/2019, Saat: 23:14
Son Yorum: Soner
  İNCELEME : Prosar Traş Kremi habaz 13 7,711 11/08/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: MetsGo
  Nivea Sensitive Tiras Kremi emiriko 90 102,715 29/04/2019, Saat: 17:55
Son Yorum: DelikanliTiras
  Kutu ve Tüp Tıraş Kremleri Farklı Mıdır? m y r 10 10,997 27/01/2017, Saat: 02:54
Son Yorum: mkeskus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: