Morris&Fondran Lee sabini Foruma özel fırça
(12/05/2016, Saat: 19:03)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapmisken 28 mi yapsak? Chief sap ile toraman bir M&F olur, bence cok da guzel olur soyle Extra Dense falan olsa. Sap sekli konusunda Barrel de onerebilirim, ureten baska bir marka yok ve ozgun bir sekil bana kalirsa.

Diger bir husus geltir yazdiracak miyiz ve Lee engraving yapar mi?

Cekimser olarak ben de katilabilirim son varilan tercihlere gore.

Bir çok arkadaşın fiyat konusunda çekincesi olduğunu biliyorum. Şimdiye kadar yazmadım ama 26mm nin bize maliyeti 100-125 Pound // 28 mm bize maliyeti 125-150 Pound // 30 mm nin bize maliyeti 140-180 Pound olacaktır.

Her skalanın kendi içindeki fiyat farkı sap ve knot yapısından kaynaklanıyor. Yani ivory bir sap ile tortoise arasında 10 pound, finest ile blonde arasındaki fiyat farkı yaklaşık 10-15 pound olacaktır.

O ilk mesajdaki fiyat listesi TSN de çıkan bir tartışma nedeni ile admin tarafından yapılan kural listesi için yapıldı. Onur98 hocamın dediği gibi hakikaten dikkate almayınız.
İzbe usta bunu konun başına sabitleyelim maliyet listesini Smile
(12/05/2016, Saat: 19:08)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eee bende ki acemilik böyle işte Smile
Allah sizlerde güldürsün Smile

Komşum yanlış anlaşılma olmasın. Bu sizinle alakalı değil. Ben niyetinizi ve çabanızı takdir ediyorum Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Değerli arkadaşlar,
bu başlıkta sanırım elinde en fazla  MF fırçası olan benim. Başka biri varsa şimdiden son sözü ona bırakayım. Şuradan bakabilirsiniz http://www.geltir.com/thread-4132.html
"maliyet analizi" konusunda yazdıklarımı zaten ciddiye almayın.

Lee den alışveriş için ciddi bir iki önemli kural yazayım.
1. Kısa ve net olun. isteğinizi uzatmadan detaya inmeden yazın
2. Soru sormayın, açıklama istemeyin, süre belirtmeyin ve ondan tavsiye bulunmasını istemeyin.

Aksi takdirde kendisinden ne cevap alabilirsiniz, ne de projeniz hayata geçer.
Saygılar
Onur
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(12/05/2016, Saat: 18:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben çekimser olarak katılıyorum arkadaşlar. Son çıkan fırça şekli ve ücretine göre karar vereceğim.

+1
Arkadaşlar ozaman cihef sap 26 mm knotta mutabıkmıyız ?

Diğer bir hususta Finest mi ? Blonde badger mi ? Bu konudaki görüşlerinizi belirtilmisiniz ?

tortosie mi jade mi ? Bu konudaki görüşleride alabilirmiyiz ?

Chief Finest tortosie & jade 26 mm : 125 pound ( 535 tl güncel kur üzerinden )

Chief Blonde Badger tortosie & jade 26 mm : 110 pound ( 470 tl )

1pound : 4,280 tl

Evet arkadaşlar benim anladıgım durum bu fraklı ise belirtiniz lütfen.
Tüm bu veriler doğrultusunda seçimlerinizi netleştirirseniz Önümüzü görmemiz kolaylaşacak .
Finest Tortosie +1 ( çoğunluk Blonde Badger derse onada kabulüm )

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
(12/05/2016, Saat: 19:21)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli arkadaşlar,
bu başlıkta sanırım elinde en fazla  MF fırçası olan benim. Başka biri varsa şimdiden son sözü ona bırakayım. Şuradan bakabilirsiniz http://www.geltir.com/thread-4132.html
"maliyet analizi" konusunda yazdıklarımı zaten ciddiye almayın.

Lee den alışveriş için ciddi bir iki önemli kural yazayım.
1. Kısa ve net olun. isteğinizi uzatmadan detaya inmeden yazın
2. Soru sormayın, açıklama istemeyin, süre belirtmeyin ve ondan tavsiye bulunmasını istemeyin.

Aksi takdirde kendisinden ne cevap alabilirsiniz, ne de projeniz hayata geçer.
Saygılar
Onur

Bilgi için teşekkür ederiz.

Maşallah Lee denilen adam Seinfeld'deki Soup Nazi'den farksız Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Arkadaşlar benim aklıma şöyle bir fikir geldi, sunmak isterim müsadenizle.

M&F fırçalar malum çok pahalı. Aldığımız zaman içimize sinmesini isteriz. Diyorum ki tek bir modele bağlı kalmaktansa almak isteyenler tercihlerini belirtip, toplu alım yaparak fiyatta pazarlık yapsak nasıl olur? Yani herkes istediği M&F fırçayı almış olacak ve aynı zamanda fiyat avantajı sağlamış olacak. Lazerle yazı ve numaralandırma işlemesi de olmasın derim. Sonuçta bir forum fırçası olmayacak ama yine forumca birbirimize toplu alım sayesinde avantaj sağladığımız bir satın alma etkinliği olacak. Biraz oyunbozanlık gibi olabilir ama sonuçta bu fırçanın pahalı bir fırça olduğunu kabul etmek ve ona göre düşünmek lazım.

Lazer işlemeleri yazı ve numaralandırma ile bir forum fırçası için ilerleyen zamanlarda bir uygun fiyatlı opsiyonlarla yeniden başlık açılıp, yeniden bir nabız yoklaması yapılabilir.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Fırçanın forum fırçası olmayıp tek tip fırça olarak toplu alınması daha kolay olur. Forum fırçası olmaz ise zaten engraving gibi konularla extradan Lee ile anlaşma derdimizde kalmaz.

Burada diğer hususlar ise, dereyi gecerken at degistermemek, jade isteyip üç gün sonra biz vaz geçtik tortoise istiyoruz dersek Lee, aradiginiz kişiye ulaşılamıyor moduna geçer, yada toplu alima katılıyorum diyip daha sonradan vaz geçmek..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,411 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 862 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,734 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,708 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,364 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 465,633 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,454 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,663 06/01/2020, Saat: 23:12
Son Yorum: Jaguar Paw
  sephora porsuk kılı fırça kumuca 26 30,458 15/07/2019, Saat: 06:34
Son Yorum: kadir.tbk
  Edwin Jagger Pure Porsuk kılı fırça JohnLocke 24 11,111 22/04/2019, Saat: 17:52
Son Yorum: CK89

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: