Morris&Fondran Lee sabini Foruma özel fırça
(12/05/2016, Saat: 23:06)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçanın forum fırçası olmayıp tek tip fırça olarak toplu alınması daha kolay olur. Forum fırçası olmaz ise zaten engraving gibi konularla extradan Lee ile anlaşma derdimizde kalmaz.

Burada diğer hususlar ise, dereyi gecerken at degistermemek, jade isteyip üç gün sonra biz vaz geçtik tortoise istiyoruz dersek Lee, aradiginiz kişiye ulaşılamıyor moduna geçer, yada toplu alima katılıyorum diyip daha sonradan vaz geçmek..

@GartBnx üstadım; kalıtımcıların fikri doğrultusunda aslında bir çok ortak noktada buluştuk ve tek tip sipariş verebiliriz gibi duruyor. Chief sap, Jade desen ve 26mm konularında çoğumuz hemfikiriz gibi. Tortoise aslında uygun fiyatı bazı fırçalarda da yaygın kullanılan bir desen, o nedenle Jade biraz daha orijinal ve sıradışı bir seçenek olabilir.

Ayrıca forum adının ve numaralandırmanın olduğu ek lazer işlemenin yaptırılmaması; hem fırçanın koleksiyon değerini düşürmeyecektir ve dediğiniz gibi ek maliyet ve zaman külfetinden de kurtaracaktır.

Katılım konusunda da şu an için 10 üzeri bir rakama ulaştık, tabi son aşamada ne olur bunu hep birlikte göreceğiz. O nedenle hızlı bir şekilde ortak noktalarda buluşalım, sürüncemede kalmadan bir hızlı bir şekilde siparişimizi geçelim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Tek renk, tek tip sap ancak kil yapısında knot ölçüsünü değiştirmeden farklılık olabilir kanaatindeyim..
@Nani Kuş üstadım, diğer katılımcı arkadaşlarım. Morris Forndran fırça özellikle sözü geçen fırça çok güzel, bu konuda hiç şüphem yok. Ama fiyatı benim kendime koymuş olduğum sınırların çok dışına çıkıyor. Tam katılımımı belirtmemiş olmakla beraber fırçanın nasıl olması gerektiği konusunda fikir beyan ettiğimi biliyorum ama dediğim gibi kendime koyduğum sınırların çok üstünde şu an. Ayrıca hali hazırda aktif olarak kullandığım 7 fırçam bulunmakta. Oyun bozanlık olarak görmeyin lütfen, tüm katılımcı arkadaşlarımın affina sığınarak bu projeden başlangıçta çekilmek istiyorum.

Tekrar kusuruma bakmayın, umarım yokluğum projenin hayata geçmesine engel teşkil etmez.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Chief sap ve 26mm bana da uyar. Finest ya da blonde'da uyarım.
Yalnız Jade bana çok açık geldi. Yani böyle çakma onyx havası beni bitirdi.
Tortoise bana çok daha klasik ve ağır geliyor. Bu sebepten @onurcakmak komşumun yukarıda belirttiği fikre katılmakla beraber, toplu alımda; mesela 6 adet jade, 6 adet tortoise, 1 adet butterscotch şeklinde de olabilir diye düşünüyorum.
Öncesinde burada herkes tam ne istediğini yazar, ona göre bir liste oluştururuz. Zaten Chief sap ve 26 mm de mutabıkız.
Gerisi de çözülür gibime geliyor.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
26 mm knot çapı ve Tortoise sap benim tercihlerim ama kıl tipi ve diğer konularda M&F konusunda tecrübeli arkadaşlar bilgi aktarırsa sevinirim.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Blaster hocam efsanevi Finest gönülden kopan ama sonuç da. Finest yada Blonde badger farketmiyor diye ortak kanıda. Bana sorarsanızda her ikisi de güzel. Smile
Arkadaşlar ben forum fırçası olarak organizasyona katılmayı düşünüyordum. Sadece toplu alımsa ben de katılmayacağım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
26 mm, chief sap belli oldu zannederim.
Aklım bir ara jade ye gitti ama Tortosie tercih ederim.
Benim için özellikle de finest.
Nani kuş komşum, bende 24mm jade için katılmak istiyordum. Ama çoğunluk 26mm tortoise istediği için bende katılmayacağım.
Jade olursa, bende katilmak isterim. Tortoise Chief var elimde.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,169 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,593 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,844 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,130 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,052 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,924 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,645 06/01/2020, Saat: 23:12
Son Yorum: Jaguar Paw
  sephora porsuk kılı fırça kumuca 26 30,291 15/07/2019, Saat: 06:34
Son Yorum: kadir.tbk
  Edwin Jagger Pure Porsuk kılı fırça JohnLocke 24 10,954 22/04/2019, Saat: 17:52
Son Yorum: CK89

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: