Doğum Günleri
@Lorenzo üstadım doğum gününüz kutlu olsun. Bu başlıkta özel birisine kullanırım diye telefonuma kaydettiğim şu resmi naçizane hediyem kabul edin Smile

123p64w.png
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(20/01/2017, Saat: 23:41)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo üstadım doğum gününüz kutlu olsun. Bu başlıkta özel birisine kullanırım diye telefonuma kaydettiğim şu resmi naçizane hediyem kabul edin Smile

123p64w.png

@onurcakmak üstadım, beni "özel" olarak görmüşsünüz, layık olmasam da çok mutlu oldum. Teşekkür ederim. Yalnız pasta cidden müthiş güzel. Gerçeği olsa kesinlikle yemezdim. Dndurup saklar, hergün dolabı açar seyrederdimSmile Tekrar teşekkür ederim.
@Ugur851 doğum gününüz kutlu olsun. Nice yeni yaşlara.
Oo, bugün de sevgili martin amcamızın doğum günüymüş Smile Kutlu olsun @martin. Keyiflerle dolu bir yarım asır daha diliyorum size.
@Lorenzo Teşekkürler komşum Smile (forumla arayı epeyi epeyi açmışım)
@marek komşum nice yeni yaşlara Smile
@ts9funk komşum, doğum gününüz kutlu olsun Smile
(15/02/2017, Saat: 16:43)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek komşum nice yeni yaşlara Smile

üstad nezaketin için teşekkür, ederim çok sağol.......
@yener komşum, doğum gününüz kutlu olsun. Sağlıklı, keyifli nice güzel yeni yaşlara Smile
@Lorenzo Komsum cok tesekkurler dogum gunu mesajiniz icin. sagolun var olun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,744 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 75,282 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: