Doğum Günleri
Üstad herşey gönlünce olsun nice mutlu senelere......
Pasta için söyleyecek birşey bulamadım.Hanımefendinin aklına sağlık muhteşem..
(12/03/2017, Saat: 22:11)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğum günün kutlu olsun @Tahir abi...pasta çıtayı çok yükseltmiş...

Ediz kardeşim çok çok teşekkürler...

(12/03/2017, Saat: 22:15)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum doğum gününüz kutlu olsun Smile Bu ne kadar ince bir hediye olmuş, eşinizin gönlüne sağlık, pastadaki detaylar mükemmel Smile

Furkan komşum çok teşekkürler banada çok hoş bir sürpriz oldu

(12/03/2017, Saat: 22:23)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir üstat nice mutlu senelere. Pasta inanılmaz derecede güzel olmuş.

DeaKeN üstadım çok teşekkürler hep birlikte inşallah..

(12/03/2017, Saat: 22:46)Emrys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir , nice senelere komşum Smile Pasta tam bir şaheser ..

Emrys komşum çok teşekkürler bizi iyi anlatıyorSmile

(12/03/2017, Saat: 22:46)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir üstadım düşünce mükemmel, pasta mükemmel, ne kadar keyifli bir yaş günü olmuş öyle Smile Eşime gönderdim hemen, heveslendi o da. Biz bu anlamda şanslı gruptayız. Doğum Gününüz kutlu olsun! Nice sağlıklı, mutlu yeni yaşlara. Ve bol keyifli traşlara.

Lorenzo komşum çok teşekkürler, kalp kalbe karşı bende sizin Thater yazışmalarını gösteriyordum eşime Fırça Smile

(12/03/2017, Saat: 23:04)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nice mutlu senelere abicim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sevgili Caner kardeşim çok saol çok çok teşekkürler

(12/03/2017, Saat: 23:36)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğum gününüz kutlu olsun @Tahir komşum. Keyifli tıraşlarla dolu nice mutlu yıllar dilerim.

Sevgili @msakalli komşum çok çok teşekkürler, Hanım bizim kabileyi iyi çözmüş Smile

(12/03/2017, Saat: 23:51)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad herşey gönlünce olsun nice mutlu senelere......
Pasta için söyleyecek birşey bulamadım.Hanımefendinin aklına sağlık muhteşem..

Çok çok saolasın @marek komşum, hepimizin birlikte nice mutlu seneleri olsun..

(12/03/2017, Saat: 21:53)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşularım, sonunda buda oldu  Rolleyes Geltir sonrası eşimin bana Doğum günü pasta sürprizi! Banyoda ekipmanlar ve tıraşım & klasik notebook pozisyonu Wink Sanırım bir çoğumuza uyar Wink
Sizlerle paylaşmak istedim.. Tüm komşularıma güzel bir hafta dilerim..

Nice mutlu yıllar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,745 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 75,285 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: