Doğum Günleri
(22/03/2017, Saat: 15:17)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emiriko Doğum Gününüz kutlu olsun. Sağlık ve keyifli nice yeni yaşlara.

Tesekkur ederim gec oldu ama Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Kubilay Ertan üstat nerelerdesiniz? Özledik sizi. Doğum Gününüz kutlu olsun! Bu arada uğrayıp kayış bakacağım. Keyifli nice yeni yaşlara dostum.
@silveronur Doğum Gününüz kutlu olsun! Sağlık ve huzurlu yeni yaşlara.
Son bir sene içinde forumu ziyaret etmeyen komşularımın doğum günlerini kutlamanın anlamsız olduğunu düşünüyordum artık; ta ki @cemuludinç imzası ile içimi ısıtana kadar. O kadar güzel dile getirmiş ki; doğduğu günü kutlamamak olmazdı.

"Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ" diyor arkadaşımız. Gel de yazma. Kendisinin Doğum Gününü kutluyor, huzur dolu yaşamına keyifli tıraşların eşlik etmesini diliyorum.
@pitbull Doğum Gününüz kutlu olsun! Keyifli nice güzel yeni yaşlara.
Doğum Gününüz kutlu olsun @ozgun41 komşum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu çok güzel yeni yaşlar diliyorum size.
@ozgun41 üstad doğum gününüz kutlu olsun!
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Cok tesekkurler dostlar tarafindan hatirlanmak guzel
Herkese saglik ve huzur diliyorum

@ozgun41 Abi mutlu yıllar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Doğum gününüz kutlu olsun @cihankeskin komşum. Nice mutlu, keyifli yıllara Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,745 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 75,285 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: