Doğum Günleri
@rating teşekkür ederim komşum.
Doğum Gününüz kutlu olsun @Dr.Fahrenheit komşum. Dün aklımdaydı ama çok yoğundum. Nice yeni yaşlara.
Doğum Günün Kutlu Olsun @crionics üstat! Nice sağlıklı, huzurlu, keyifli yeni yaşlara Smile Dilerim ki, jiletin hiç körlenmesin, kalemlerin skipping yapmasın Wink
@cronics doğum gününüz kutlu olsun.

@Niko üstad bu başlığı ayakta tutuyorsunuz. Sağolun. Ben pek önemsemem böyle sene-i devriyeleri, en çok da kendiminkini önemsemem fakat önemseyenleri önemsiyorum. Her doğum günü tebriğinizde acaba nerden bakıyor/buluyor diye soruyordum kendi kendime. Her arayan gibi ben de ¨buldum¨. Smile
(17/01/2018, Saat: 15:43)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cronics doğum gününüz kutlu olsun.

@Niko üstad bu başlığı ayakta tutuyorsunuz. Sağolun. Ben pek önemsemem böyle sene-i devriyeleri, en çok da kendiminkini önemsemem fakat önemseyenleri önemsiyorum. Her doğum günü tebriğinizde acaba nerden bakıyor/buluyor diye soruyordum kendi kendime. Her arayan gibi ben de ¨buldum¨. Smile

Merhaba @pilotic üstat. Siz de sağ olun. İnanın ben de kendi doğum günümü sizin gibi pek önemseyenlerden değilim. Ama diğer insanların özel günlerini kutlamaktan büyük keyif alıyorum. Hele ki bizim forum için bu daha da keyifli; kocaman bir aile olduğumuzu düşünüyorum çünkü. Ayrıca bir insanın en özel gününde hatırlanmasının, sayemizde yüzünde minicik de olsa bir gülümseme belirmesinin paha biçilemez bir mutluluk olduğunu düşünüyorum Smile Hayat zaten zor, koşullar sevimsiz; birbirimizi mutlu etmek için neden her fırsatı değerlendirmeyelim ki Wink
(17/01/2018, Saat: 10:32)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğum Günün Kutlu Olsun @crionics üstat! Nice sağlıklı, huzurlu, keyifli yeni yaşlara Smile Dilerim ki, jiletin hiç körlenmesin, kalemlerin skipping yapmasın Wink

Üstadım sağolun varolun,
Hep beraber inşallah.

(17/01/2018, Saat: 15:43)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cronics doğum gününüz kutlu olsun.

Üstadım çok teşekkür ederim.
Hep beraber,
Saygılarımla.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
@crionics üstadım doğum gününüz kutlu olsun Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(17/01/2018, Saat: 23:40)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @crionics üstadım doğum gününüz kutlu olsun Smile

Çok teşekkür ederim üstadım.
44 lük magnum olduk Smile
@crionics Nice mutlu yaşlara Üstad

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/01/2018, Saat: 23:53)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @crionics Nice mutlu yaşlara Üstad

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üstadım teşekkür ederim.
Hep beraber mutlu yaşlarımız olsun inşallah.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,850 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 75,757 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: