Alvarez Gomez - Agua de Colonia Concentrada Barbería
Merhabalar,

Epeydir elimde olan, kullanmaya kıyamadığım bir ürünü tanıtmak istiyorum.
Forumda daha önce açılmamış başlık, böyle saklı hazinelerin atlanıyor oluşu yazık.

Kısa bir marka tanıtımından başlayalım, ispanyada kurulmuş epey eski bir marka A.Gomez, tarihi 1890 lara uzanıyor.
Klasik limon kolonyası ve sabun üreten bir marka orjinalinde.
3-4 sene kadar önce Barbería serisini eklemişler, iyi de yapmışlar.

Devasa 200ml, kaliteli plastik bir kabın içinde geliyor.
Fiyatı orta ve orta üstü gibi seviyelerde, yabancı sitelerde 16 euro şuan, kesinlikle hakediyor.
Epey yoğun, sert bir krem. Forumda genel bilinirliğinden dolayı Cella ile kıyaslarsam benzer kıvamda diyebilirim.

Sabun-krem, a/s seçimlerimde ilk dikkat ettiğim husus koku.
Bu üründe beni en çok etkileyen detay kokusu oldu.
Kokladığınız anda mayıs haziran aylarında güzel bir akdeniz sahilindeymiş gibi hissediyorsunuz.
Farklı ve doğal bir koku. Limon, bergamot, lavanta özellikle tıraşın sonlarına doğru sedir kokuları alıyorsunuz.

Her türlü fırçayla çok rahat köpük yapabiliyorsunuz, köpüğün kalitesi muhteşem.
(ilk yükleme sonrası biraz su eklemek köpük partisine sebep oluyor, ekleyin mutlaka)
yastıklama, kayganlaştırma ne varsa hepsine 10 puan. kokudan torpilli =)
koku, tıraş sonrası 10-15 dk daha hissediliyor. tıraş sonrası hissiyat, nemlendirme çok başarılı.
Bu seride tıraş sonrası emülsiyon kıvamında bir ürünleri daha var ki aman yarabbi.
I coloniali, myrsol, alt innsbruck hepsinin benzer kıvamındaki emülsiyonundan daha güzel.
Onu da başka bir gün detaylı, fotoğraflı yazmaya çalışırım artık.

259l374.jpghrlgr6.jpg2qs53m1.jpg
@1912 harika ürün, harika anlatım. Eline sağlık keyifle okudum. Teşekkürler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Elinize saglik hocam harika bir inceleme olmuş. Icerigi hakkinda bilgi verebilir misiniz?
@1912 hocam elinize sağlık çok güzel inceleme olmuş.
sagolun hocam.kolonya testerina bayildigim icin balmini aldim, severek kullanıyorum. daha once ben de iki satir birseyler yazdim hakkinda ama merak eden olmadi sanirim Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(14/05/2016, Saat: 18:54)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sagolun hocam.kolonya testerina bayildigim icin balmini aldim, severek kullanıyorum. daha once ben de iki satir birseyler yazdim hakkinda ama merak eden olmadi sanirim Smile

@Saltuk
En son ne aldınız konusunda yazmıştınız,hatırlıyorum
Saltuk o kadar çok yeni ürünler alıyor ki yetişemiyoruz okumaya Smile
pardon hocam sizin hafizanizi unutmusum Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Güzel inceleme, merak ettiğimiz bir üründü
Bende forumdaki bir arkadaştan satın almıştım gerçekten kullanmaya kıyamıyorum benim içinde vazgeçilmez bir ürün.Kokusu,kayganlaştırıcılığı,nemlendiriciliği ve köpük kalitesiyle resmen diğer sabunları kremleri bitir ben yine burdayım der gibi bakıyor dolaptan banaSmile
İnceleme için teşekkür ederiz, çok şık bir sunumu var, performansı da iyi olduğuna göre ilerde düşünülebilir.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: