Mangalcılar Buraya
Koskoca erkek forumunda hiç mi mangalcı yok Big Grin

Mangal tavsiyesi isterim sıkı mangalcılardan, portatif ve sağlam olsun Smile
(18/05/2016, Saat: 12:39)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koskoca erkek forumunda hiç mi mangalcı yok Big Grin

Olmazmı dostum Smile Hatta Mayıs etkinliği için mangal teklif ettim ama yanaşan olmadı Undecided

Ben Aydos'ta oturuyorum. Evin önü bile orman gibi.. Mangal sezonunu henüz açmadım ama yakındır..

Orta boy, telsiz mangal kullanıyorum. Izgaralı tip. Böylece etler ateşle gereğinden fazla muhatap olmuyor. Köfte gibi yağlı parçalardan akan yağ ızgaradan aktığı için kömüre düşüp alev yapmıyor. Basit ama yeterli bir mangaldır. Ayrıca arabada fazla yer tutmaz. Tavsiye ederim. Resim koymak isterdim ama henüz çıkarmadım; buralar epey rüzgarlı..

Ama evin önünü çektim.. Tam mangallıktır. Belki bir gün hep beraber takılırız Smile

Selamlar..

wmjxc9.jpg
(18/05/2016, Saat: 13:08)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmazmı dostum  Smile Hatta Mayıs etkinliği için mangal teklif ettim ama yanaşan olmadı   Undecided

Ben Aydos'ta oturuyorum. Evin önü bile orman gibi.. Mangal sezonunu henüz açmadım ama yakındır..

Orta boy, telsiz mangal kullanıyorum. Izgaralı tip. Böylece etler ateşle gereğinden fazla muhatap olmuyor. Köfte gibi yağlı parçalardan akan yağ ızgaradan aktığı için kömüre düşüp alev yapmıyor. Basit ama yeterli bir mangaldır. Ayrıca arabada fazla yer tutmaz. Tavsiye ederim. Resim koymak isterdim ama henüz çıkarmadım; buralar epey rüzgarlı..

Ama evin önünü çektim.. Tam mangallıktır. Belki bir gün hep beraber takılırız  Smile

Selamlar..

wmjxc9.jpg

İşte şu tip:

9u9dup.jpg
(18/05/2016, Saat: 12:39)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koskoca erkek forumunda hiç mi mangalcı yok Big Grin

OOooooo abilerde gelmiş,gelin öpüjem Blush
yaban av malzemelerinde satılan şu mangala hayran kaldım acaba
daha ekonomik bi alternatif bulunur mu

2.jpg

3.jpg

4.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/05/2016, Saat: 21:55)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaban av malzemelerinde satılan şu mangala hayran kaldım acaba
daha ekonomik bi alternatif bulunur mu

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Kendimi bildim bileli mangalcıyım, hiç bu kadar portatif mangal görmemiştim Smile Cidden çok güzelmiş bu..
Bir mangalcı da burdan selam olsun

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Weber ya da guruss mangallardan kullanan var mı aramızda?
(19/05/2016, Saat: 10:34)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Weber ya da guruss mangallardan kullanan var mı aramızda?

Ben de weberin tutuşturucu bacası, kömürü ve tutuşturucu küplerinden var. Bir de çakma mangalı var başka markanın indirimde yakalayarak ucuza almış olduğum Gayet memnunum tavsiye edebilirim komşum.
(18/05/2016, Saat: 13:13)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte şu tip:

9u9dup.jpg

Bu mangal benim hoşuma gitti, ebatları markası nedir ve nereden bulabiliriz komşum?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: