Kıdem Alan Tıraş Severler
Çayda dem, Geltir'de kıdem  Wink Haydi bakalım, kimler kıdem alıyor paylaşsın, tebrik edip kutlayalım  Smile
Bugünü boş mu geçtik, yoksa rütbe alıp yazmayı unutanlar mı var?  Wink
30 ağustosda veriliyor terfiler diye bir söylenti var,admin veya moderatörlerden açıklama gelir yakında Smile
Bu 'kıdem' nasıl alınıyor?
Kıdemler mesaj sayısına göre değişiyor Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(29/05/2016, Saat: 23:53)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıdemler mesaj sayısına göre değişiyor Smile

An itibariyle mesaj patlaması yaşamaya hazır olun Smile
Bize kimse mesaj atmıyor Smile
Kıdemliler ağır abi modunda Smile
Forumun ellinci üyesiyim ve hergün takip ederim, ama zaman içinde her başlığı ayrıntılı okumak yerine ilgimi çekeni incelemeye başladığım için mesajlar da giderek seyrekleşti, o nedenle mesajımı ilk kez okuyanlar olabilir, herkese keyifli forumlar.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
memleket kurtulana kadar siyah
Âyînesi iştir kişinin lâfa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
ZiyaPaşa
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(30/05/2016, Saat: 13:45)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Âyînesi iştir kişinin lâfa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
ZiyaPaşa

Çok guzel abi, türkçe meali:

Dostlar kidem isi atanan birsey oldugunu bilmiyordum. Mesaj sayısı ile alakalı zannediyordum. Eskiler Titr derler. Aynı diploma gibidir. Cift diplomalı adamlar tanırım, cigeri 5 para etmez. Saka degil gercekten sarıyer zekeriyakoy den cöpçü adam tanırım ismi Pala, şiir kitabı vardır. 10 numara adamdır.

Ne demek istiyorum, orada nick'in basında ister kıdemli yazsın ister yazmasın, onemli olan; elinde 1 sabun veya 1000 sabun sahibi olması farketmez, ,paylasımlarımızla, uslubumuzla, bilgimizle, kıdemleri siz kişiliklere göre kendi aklınızla veriniz.

Saygılar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: