Kıdem Alan Tıraş Severler
(30/05/2016, Saat: 12:39)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıdemliler ağır abi modunda Smile
Forumun ellinci üyesiyim ve hergün takip ederim, ama zaman içinde her başlığı ayrıntılı okumak yerine ilgimi çekeni incelemeye başladığım için mesajlar da giderek seyrekleşti, o nedenle mesajımı ilk kez okuyanlar olabilir, herkese keyifli forumlar.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam selamlar, yalnız değilmişim demek ki Big Grin
(30/05/2016, Saat: 17:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok guzel abi, türkçe meali:

Dostlar kidem isi atanan birsey oldugunu bilmiyordum. Mesaj sayısı ile alakalı zannediyordum. Eskiler Titr derler. Aynı diploma gibidir. Cift diplomalı adamlar tanırım, cigeri 5 para etmez. Saka degil gercekten sarıyer zekeriyakoy den cöpçü adam tanırım ismi Pala, şiir kitabı vardır. 10 numara adamdır.

Ne demek istiyorum, orada nick'in basında ister kıdemli yazsın ister yazmasın, onemli olan; elinde 1 sabun veya 1000 sabun sahibi olması farketmez, ,paylasımlarımızla, uslubumuzla, bilgimizle, kıdemleri siz kişiliklere göre kendi aklınızla veriniz.

Saygılar

+1
Kidemlilere laf sokuyorlar dediler, geldik
Sıkıntı nedir gençler ?
(30/05/2016, Saat: 17:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok guzel abi, türkçe meali:

Dostlar kidem isi atanan birsey oldugunu bilmiyordum. Mesaj sayısı ile alakalı zannediyordum. Eskiler Titr derler. Aynı diploma gibidir. Cift diplomalı adamlar tanırım, cigeri 5 para etmez. Saka degil gercekten sarıyer zekeriyakoy den cöpçü adam tanırım ismi Pala, şiir kitabı vardır. 10 numara adamdır.

Ne demek istiyorum, orada nick'in basında ister kıdemli yazsın ister yazmasın, onemli olan; elinde 1 sabun veya 1000 sabun sahibi olması farketmez, ,paylasımlarımızla, uslubumuzla, bilgimizle, kıdemleri siz kişiliklere göre kendi aklınızla veriniz.

Saygılar
Tartışmaya sebep olmak istemem ama korkarım üslubunuzdan rahatsız olduğumu da belirtmeden geçemem. Forum bilgi paylaşımı maksatlı var, eski üyeler bu bilgileri daha önce edindi, paylaştı ve hem faydalandı hem de faydalandırdı, yarış yapılan bir ortam değil ki ben daha çok bileyim başkası çok yazsın diye rekabet olsun. Forumda bazı takas/satılık başlıklarını açabilmek ve eğer bir ticaret durumu söz konusu ise alıcının güvenebileceği bir kullanıcı olduğunun iması için 'kıdemli' tabirinin kullanıldığını sanıyorum, üslupta, ortak ilgi alanına sahip kişilere yazdıkları veya bakış açılarında farklılıklar olabilmekte beraber sanki her kıdemlinin uygunsuz davranış içinde olduğunu ima eden mesajınızı yeniden değerlendirmenizi rica ederim. Şairi çöpçülükle diplomalı olanı ciğer problemleriyle özdeşleştirmeniz forumda çok paylaşımda bulunan üyeleri neyle özdeşleştireceğiniz konusunda endişelenmeye sebep oldu

Not: forumu çok uzun süredir tapatalktan takip ettiğim için kim kıdemli üye, kim yeni, kim cezalı, kim asil, kim avam üye bilemiyorum, tapatalk kıdem mıdem tanımıyor Smile
memleket kurtulana kadar siyah
Kıdem değil de paylaşım önemli bence.Forumda eski olan arkadaşlar tabi ki şu anda paylaşılan pek çok ürünü yada bilgiyi ,kullanmış denemiştir.O yüzden paylaşımları daha az ,seyrek olabilir.
Arkadaşlar,

Böyle bir konu açtığım için kendimi kötü hissettim.. Mevzu nereden nereye geldi, hafiften bir tartışma ortamı doğmaya başladı. Benim amacım bu değildi ki !..

Kıdem alan arkadaşımız kim, mutluluğunu paylaşsın, tebrik edip bu hoşluğa hep beraber ortak olalım diye açtım ben konuyu..

Lütfen böylesine basit konular için birbirinizi kırmayın.. Sesin tınısı vardır ama yazı, yanlış anlaşılmalara çok müsaittir.

Saygılarımla..
@anesthesia

Şefim yazdıgımı cok yanlıs anlamıssın, verdigim ornekler gercek hayattan yasadıgım seyler. Bunları buradaki kıdem li kişilerle mi ozdeşlestirme yapmaya calıstınız yazıda, sanırım orada karısıklık olmus. Ben bir sey yazıp kızım sana soyluyorum gelinim sen anla uslubunda yazan, cift anlamlı manalar kullanan bir karakter degilim.

Guzel niyetle yazdıgım bir yazıydı. Kıdeme vs. takılmayın ortak bir zevk paylasıyoruz su kucuk formda demek istemistim. Ben derdimi anlatamadım herhalde, Lutfen yanlıs anlamayın.
Kimmiş o kıdem alan,oğlum sakın sen olmayasın diyerek pc'yi inim günüm açtım,pc'den girdim siteye iyi mi Smilekim almış,ne almış bilmem ama bildiğim şey şu,teğmenin altı da bir üstü de bir,yüzbaşı varsa şöyle alalım dostlar Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: