The Body Shop Maca Root
(16/08/2019, Saat: 23:36)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The Body Shop mağazalarında ve internet sitesinden temin edebilirsiniz.

https://www.thebodyshop.com.tr/erkek/seriler/maca-root

Ama bu fiyatı vermeyin. İndirim oluyor sık sık onu bekleyin derim.
Teşekkürler ?

(17/08/2019, Saat: 02:41)asunbul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chefkara komşum Şu anda The Body Shop'ta iki farklı kampanya var. Eğer gidip mağazadan alırsanız 250 TL alışverişe anında 50 TL indirim yapıyorlar. Benim alacağım başka şeyler de vardı, birleştirince 100 TL civarında bir rakama geldi. İkincisi 2+2 kampanyası var, internetten alışverişte 2 aldığınıza 2 hediye ediyorlar. Her üründe geçerli değil aklınızda olsun. The Body Shop Uygulamayı da telefonunuza indirip alışverişinizi kaydettirin sonrasında 15 TL indirim oluyor Smile

@3RD1 komşuma katılıyorum şimdi alacağınız bir şey yoksa bekleyin gene indirime girer. Benim başka ihtiyaçlarım da vardı birleştirince işime geldi.

Eyvallah komşum ?
@Chefkara komşum Macaroot indirime girdi şuan The Body Shop'da düşünüyorsanız bilginiz olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Maca root dün kullandım bazı komşularımda alerji yaptığı şikayetleri üzerine çekinerek az kullandım kremi ( normalde fazla fazla kullanırım) az krem ile bol köpük elde ettim sentetik fırça ile yüzde köpürtmede kremi beğendim köpük ve koruyuculuk olarak. Kokusu klasik aloe vera kokusu yanında çimen gibi bir koku var kokusunu da beğendim. 59 TL ye fırça ile set olarak almıştım. O fiyat bazında başarılı bir ürün ama 99 TL yada 129 TL etmez bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(10/09/2019, Saat: 20:47)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maca root dün kullandım bazı komşularımda alerji yaptığı şikayetleri üzerine çekinerek az kullandım kremi ( normalde fazla fazla kullanırım) az krem ile bol köpük elde ettim sentetik fırça ile yüzde köpürtmede kremi beğendim köpük ve koruyuculuk olarak. Kokusu klasik aloe vera kokusu yanında çimen gibi bir koku var kokusunu da beğendim. 59 TL ye fırça ile set olarak almıştım. O fiyat bazında başarılı bir ürün ama 99 TL yada 129 TL etmez bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende ayni fikirdeyim komsum, eksi bir taraf gormedim tiras kreminde. Ama 129 TL'lik fiyat cok fazla, Derby Limon, Wilkinson ve Nivea tiras kremleri de ayni isi ve ozellikleri görüyor genel olarak.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bu kreme çok şans verdim ama koruyuculuğu çok kötü ve son tıraşımda yüzüm kıpkırmızı oldu. Bunun içinde bana iyi gelmeyen bir şeyler var galiba.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://beyfendi.org
Ne zaman kullansam kupkuru ve kesik içinde, tahriş olmuş bir ciltle baş başa kalıyorum.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
Benim de en beğendiğim kremlerden, herkesin sakalı cildi ne kadar farklı Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uygun bir fiyat denk geldiğinde denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ferah bir kokusu var ama okaliptüs gibi keskin değil, daha ziyade otsu bir koku.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,557 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  The Body Shop MACA ROOT & ALOE Soner 22 15,762 22/06/2020, Saat: 13:45
Son Yorum: V4Vamık
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,169 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: