The Body Shop Maca Root
(30/11/2011, Saat: 15:16)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 14:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 11:45)resetm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memlekette Arko dan başka pek bir şey bulamadığımız için biraz kaliteli ürüne Abdurrahman Çelebi muamelesi yapıyoruzBig Grin. Tama hakkını da yemeyelim orta kalite bir sabun.

Pek öyle değil komşum. Sana buraya iki dakikada 10 tane yabancı forumlarda arko sabuna sayfalarca methiye düzülen konu linki verebilirim. Arko standart ciltler için çok iyi bir sabun. Kokusu hafif ve nispeten klasik, çok dolgun ve iyi kayganlıkta köpük veriyor. Tek problemi ancak ortalam denilecek nemlendirme performansı. Ama o da fiyatı düşünüldüğünde göz ardı ediliyor. Hani 10-12 kat pahalıya satılan taback çubuk sabun ark osabundan öyle ahım şahım iyi değil. Wİlkinson sabun var biraz daha iyi. Ama arko 1 lira o 6-7 lira ve biraz daha kısa ömürlü. Cella desek kargosuz hali 10 dolar. Yani arkonun bu kadar sevilmesinin nedeni neredeyse sudan ucuz diyeceğimiz fiyatına rağmen gayet memnun edici sonuçlar vermesi. Ha daha iyisi isteniyorsa en az 10 kat daha pahalı ürünler almak lazım.

Sizlere tavsiyem qedusa.com adresindeki qed gliserinli tıraş sabunlarını denemeniz, bağımlısı olacaksınız. Benim gibi parüfm severler için özellikle güzle sabunlar çünkü qed usa sabunlar, tüm sabun ürünleri arasında esansiyel yap oranı en yüksek sabunlardan dolayısıyla kokular gayet dolgun ve kalıcı. fiyatları gliserinli sabunlara göre biraz yüksek kalsa da bence kesinlikle değer. Futur, cella diye tutturdu herkes ama biraz da qed sabunların tadına varın artık, çok ağır ilerliyorsunuz arkdaşlar.

Özgün seninde yorumlarını alsak bu kremle ilgili.

Şurada bolca yorum var Wink
(30/11/2011, Saat: 20:30)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 15:16)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özgün seninde yorumlarını alsak bu kremle ilgili.

Bu kremi kullanmadım komşu.
Bursa'ya yolun düşerse görüşelim.
(01/12/2011, Saat: 01:54)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 15:16)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özgün seninde yorumlarını alsak bu kremle ilgili.

Öyle bedavaya gelmem iskendersiz. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(01/12/2011, Saat: 02:00)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/12/2011, Saat: 01:54)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Öyle bedavaya gelmem iskendersiz. Big Grin

Yanında ne geticeğine bağlı........
Bugun tıraşımda bu kremi tekrar kullandım.Koku olarak ve de almış olduğum köpük açısından daha fazla beğenmeye basladım.
Denemeyenlere mutlaka tavsiye ederim.
Bende biraz Arko'dan sonra tekrar geri döndüm özlemiş gerçekten çok güzel krem,kapağını açmak bile yetiyor Big Grin
İçinde Aloe Vera ve Community Trade Brazil Nut Oil de varmış.İnsan özellik olarak belirtir hiç kafa çalışmıyor Big Grin Kutunun altındaki yapışkanlı kağıdı kaldırınca altta bir tane daha var onda yazıyor.Ayrıca baktım TOBS gibi bunda da paraben yok.

Şiddetle tavsiye ediyorum her zaman olduğu gibi Smile

Bu arada kullanım yöntemim , şu en ufak plastik kapları kullanıyorum.İçine tabanını kaplıcak kadar su koyuyurum sonra fırçayı kremin içinde 2-3 tur hafifçe döndürüp kapta köpürtüyorum.Sonrası ise çok kısa sürede 4 perde rahat çıkaracak bir köpük.Ben 3 perde oluyorum bi perdelik hatta 1-2 perdelik köpük hep çöpe gidiyor Big Grin

Bir kaç kerede parmağımla alarak deneyeceğim tam ne kadar kullandığımı görmek için.

Fiyatını hak ettiğini düşünüyorum.Keşke Body Shop ufak testerlar koysada herkes deneyebilse.
fiyatina takilmaksizin ilk firsatta alip deneyecegim. acaba body shopta kampanya filan oluyor mu ki???
Saygilarimla
Seçili ürünlerde yüzde 50 indirim diyor ama bizim kremde varmı bilmiyorum.

http://www.thebodyshop.com.tr/promosyon.asp

Önce kutunun kapağını açıp kokusuna falan bak papazerigi kutular açılabiliyor Smile
yo... kokusunu biliyorum.
koklamıştım. güzel...
ama sanki ulysse6 bi kampannyadan bahsetmişti body shopta..
Saygılarımla
(30/01/2012, Saat: 17:54)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seçili ürünlerde yüzde 50 indirim diyor ama bizim kremde varmı bilmiyorum.

http://www.thebodyshop.com.tr/promosyon.asp

Önce kutunun kapağını açıp kokusuna falan bak papazerigi kutular açılabiliyor Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,877 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  The Body Shop MACA ROOT & ALOE Soner 22 15,939 22/06/2020, Saat: 13:45
Son Yorum: V4Vamık
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,178 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: