The Body Shop Maca Root
En son baktığımda 3 al 2 öde vardı sanırım şu an ne durumda bilmiyorum.
cumartesi günü satın aldım. herhangi bir promosyon falan yok 26 TL... Dün ilk traşımı oldum. oldukça yoğun bir köpüğü var, kokusu çok hoş ama öyle aman aman nemlendirmedi cildimi... Arkodan tek üstün yanı kokusu ve fiyatı...
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
Bu kremi 1 senedir ara ara kullanıyorum.

Kokusu bence kadın kozmatiği gibi -
Köpüğü Proraso nun yanından geçemez -
Nemlendiriciliği Wilkonson dan çok önde ancak bence Arko dan geri de-
İçeriğindeki maddeler cildi canlandırmayı vaad ediyor. Ancak sadece cildi parlattıgını dusunuyorum. Ozellikle bununla tıraş olanlar bir kaç saat sonra yüzlerine baktıklarında parladıgını gorecek. Uzun sure kullanımda gereksiz sivilce yaptıgını dusunuyorum.

Sonuç olarak bitince bir daha asla almayacagim ve onermeyecegim bir ürün.

Proraso klasik yeşil ve hasas cilt beyaz i şiddetle tavsiye ederim. İki kutu proraso alsanız bundan daha ucuza gelir sanırım.

Uzak durmalı gerekli bence.
Arada kullandığım kremlerden.Cildime uyum sağladığını dusunuyorum.Konforlu tıraş sağlıyor.Bittiğinde alırmıyım,Taylor Avacado varken bıraz zor gıbı duruyor.
Merhaba arkadaşlar,
Bugün Carrefour Body Shop'tan bahsedilen bu kremi aldım. Güzel bir kampanya vardı; 2 al 1 öde. Ben de hem aftershave balsam hem de tıraş kremini aldım. Köpürtmesi gerçekten güzel. Yüzü güzel nemlendiriyor. Tıraş kremini tavsiye ederim. Balsam da başarılı. İkisine verdiğim fiyat toplam 27 TL. idi.
Bilgilerinize
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
Süper fiyata almışsınız. Krem 2 kutu aldınız değilmi ?
(30/11/2011, Saat: 20:36)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 15:16)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 14:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 11:45)resetm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memlekette Arko dan başka pek bir şey bulamadığımız için biraz kaliteli ürüne Abdurrahman Çelebi muamelesi yapıyoruzBig Grin. Tama hakkını da yemeyelim orta kalite bir sabun.

Pek öyle değil komşum. Sana buraya iki dakikada 10 tane yabancı forumlarda arko sabuna sayfalarca methiye düzülen konu linki verebilirim. Arko standart ciltler için çok iyi bir sabun. Kokusu hafif ve nispeten klasik, çok dolgun ve iyi kayganlıkta köpük veriyor. Tek problemi ancak ortalam denilecek nemlendirme performansı. Ama o da fiyatı düşünüldüğünde göz ardı ediliyor. Hani 10-12 kat pahalıya satılan taback çubuk sabun ark osabundan öyle ahım şahım iyi değil. Wİlkinson sabun var biraz daha iyi. Ama arko 1 lira o 6-7 lira ve biraz daha kısa ömürlü. Cella desek kargosuz hali 10 dolar. Yani arkonun bu kadar sevilmesinin nedeni neredeyse sudan ucuz diyeceğimiz fiyatına rağmen gayet memnun edici sonuçlar vermesi. Ha daha iyisi isteniyorsa en az 10 kat daha pahalı ürünler almak lazım.

Sizlere tavsiyem qedusa.com adresindeki qed gliserinli tıraş sabunlarını denemeniz, bağımlısı olacaksınız. Benim gibi parüfm severler için özellikle güzle sabunlar çünkü qed usa sabunlar, tüm sabun ürünleri arasında esansiyel yap oranı en yüksek sabunlardan dolayısıyla kokular gayet dolgun ve kalıcı. fiyatları gliserinli sabunlara göre biraz yüksek kalsa da bence kesinlikle değer. Futur, cella diye tutturdu herkes ama biraz da qed sabunların tadına varın artık, çok ağır ilerliyorsunuz arkdaşlar.

Özgün seninde yorumlarını alsak bu kremle ilgili.

Şurada bolca yorum var Wink

arko kullanmayı neden bırakamıyorum,kiloya yakın ithal sabun aldım,hala arko kullanıyorum,sabahları yüzümü yıkarken sakal diplerine masaj olsun diye tabac stick kullandım aynı tadı vermedi,arko bağımlısı oldum yada arko gerçekten iyi gerçi eggman üstad çok iyi dile getirmiş arko ve tabac arasında o kadar fark yok,arko daha duru daha temiz ve doğal hissettirirken tabac da sanki daha kimyasal ve karışık aromalı birşeyler var
saygılar
Kimbilir kaç aydır fırça yüzü görmedi Maca Root.

Yarınki tıraşımda o kadar ürün denedikten sonraki yorumlarımı merak ediyorum.

Bugün ise dayanamayıp köpürttüm sadece Big Grin

FS kayboldu köpüğün içinde Tongue

24ossnn.jpg
Ben Arko'yuda kaç aydır kullanmıyorum kimbilir denesem nasıl birşey çıkacak Big Grin Dolabımda 2 tane var Smile
(16/06/2012, Saat: 23:45)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimbilir kaç aydır fırça yüzü görmedi Maca Root.

Yarınki tıraşımda o kadar ürün denedikten sonraki yorumlarımı merak ediyorum.

Bugün ise dayanamayıp köpürttüm sadece Big Grin

FS kayboldu köpüğün içinde Tongue

24ossnn.jpg

Sizin fotoğraftan canım çekti.
Ben de yarını Maca Root günü ilan ediyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,560 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  The Body Shop MACA ROOT & ALOE Soner 22 15,766 22/06/2020, Saat: 13:45
Son Yorum: V4Vamık
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,169 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: