The Body Shop Maca Root
(31/10/2012, Saat: 22:59)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/10/2012, Saat: 22:35)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/10/2012, Saat: 22:08)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu kremi fazla sevemedim. Çok güzel gül yaprakları kokusuna sahip olmasına ve çok basitçe köpük yapmasına rağmen, köpüğü biraz fazla kalın ve yapışkan kalıyor. Bu bakımdan biraz t&h'lere benziyor. Tıraş sırasında kayganlığı, verdiği nem de ancak ehh işte dedirtecek cinsten. İyi sabunlardan sonra böyle ürünleri bğeenmek zor oluyor haliyle. Kötü değil ama en fazla tatminkar diyeceğim bir krem.

Hassas, ince derili bir cilde sahibim. Sık sık sakal dönmelerim oluyor. Yurt dışından getirebileceğim ürünler arasından hangisini önerirsiniz bana?

normalde bunlar yazıldı çizildi, ayrıca blogda da çok şey yazdım bunlarla alakalı ama kısaca yardım etmek babında; crystal ya da voskhod jilet, taylor avocado krem, alt innsbrück emulsion, cella, valobra almond + martin amca pötibör.

Teşekkürler. Yazılarınızı dikkatle takip ediyorum ama hazır yeri gelmişken kafamda toparlamak istedim. TOBS Avocado ve Cella ufuktan görünüyor bana.
Merhabalar,

Bu krem hakkındaki olumlu fikirlerim, Proraso ve Tabac sabunlarından sonra olumsuza döndü. Bugün tekrardan kullanayım dedim, boyun bölgem haşat oldu. Sanırım o kadar iyi bir ürün değil.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Geçenlerde bodyshoptan %35 indirimle aldım.
17 TL ye geldi.
Kolay ve çabuk köpürüyor ve kolay kolay sonmuyor.
27 TL ye pahalı bir ürün fakat 17 TL ye uygun gelebilir.
Kokusu çok güzel,
Kuru bir ciltte işe yarıyor diyebilirim.

Dün sordum 37 TL fiyat verdiler. Kokusu filan beni etkilemeyince almadan çıktım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(26/06/2014, Saat: 11:46)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün sordum 37 TL fiyat verdiler. Kokusu filan beni etkilemeyince almadan çıktım.

Çok kalitesiz bir ürün, biraz kullandım ve rossman fırça gibi hediye ettim. Köpük çok hızlı sönüyor ve kuruyor nemlendirme yok, hazır tıraş köpüğü kıvamında bir ürün sadece koku ve ambalaj cezbedici olabilir.
Aynı üründen mi bahsediyoruz Rolleyes Ürünün kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Çok yoğun ve kalın bir köpük oluşturuyor, nemlendirmesi çok iyi, baskın bir gül kokusu var, bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Şimdiye kadar kayganlığı bu kadar iyi ürün kullanmadım, 2. perdede neredeyse köpüksüz tıraş olunabilir Angel
(20/07/2015, Saat: 12:15)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı üründen mi bahsediyoruz Rolleyes Ürünün kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Çok yoğun ve kalın bir köpük oluşturuyor, nemlendirmesi çok iyi, baskın bir gül kokusu var, bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Şimdiye kadar kayganlığı bu kadar iyi ürün kullanmadım, 2. perdede neredeyse köpüksüz tıraş olunabilir Angel

Bu ürünün kalitesizden çok dayanıksız olduğu hem burada hem de yabancı forumlarda çokça konuşulan bir konu. Ürün saklama koşullarından aşırı derecede etkileniyor. Farklı kişilerin ellerindeki ürünlerin çok farklı performans vermesini de ben bu duruma bağlıyorum. Body Shop doğal ürün yapayım derken koruyucu koymayı unutmuş herhalde. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/07/2015, Saat: 12:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürünün kalitesizden çok dayanıksız olduğu hem burada hem de yabancı forumlarda çokça konuşulan bir konu. Ürün saklama koşullarından aşırı derecede etkileniyor. Farklı kişilerin ellerindeki ürünlerin çok farklı performans vermesini de ben bu duruma bağlıyorum. Body Shop doğal ürün yapayım derken koruyucu koymayı unutmuş herhalde. Big Grin

O konuda haklısın, 5 tane kutu vardı, 4 tanesinde krem rengi beyaz, 1 tanesinde sarıya yakın bir rengi vardı. Eski ürün olabilir, üretim tarhileri yok üstünde kapakta koruyucu olmadığı için uzun zaman önce açılmış olabilir. Mağaza personeli ise gelenlerin bazılarının renginin sarımtrak olduğunu şimdiye kadar şikayet almadıklarını söyledi. Confused
Benim ilk kullandığım ürünlerdendir. Çok memnun kalmıştım ama içi nemli bir şekilde ve sıcak ortamda kalınca bozuluyor, bozulduktan sonra da performans beklemeyin zaten yüzü yakıyor. Ben mümkün mertebe kremlerin içine fırça değdirmemeye çalışıyorum artık. Ama iyi saklanırsa 1 yıl sorunsuz kullanılabilir, çok ferah ve çok güzel bir kremdir. Maca bitkisinden elde ediliyor yanlış bilmiyorsam ve bu bitkinin cilde çok yararlı olduğunu okumuştum ilk aldığım zaman. Doğal ürünlerin kullanma süresi kısa malesef, De Vergulde Hand sabunun kutusunda 4 ay yazıyor ama herhangi bir bozulma belirtisi olmadı şimdiye kadar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bende ilk defa bugün kullandım.Çok memnun kaldım.Şu ana kadar kullandığım en iyi krem.
Fiyatı çok bahse konu olmuş ama kimse 200 ml. olduğundan bahsetmemiş Wink
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,994 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  The Body Shop MACA ROOT & ALOE Soner 22 15,962 22/06/2020, Saat: 13:45
Son Yorum: V4Vamık
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,181 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: