Kaliteli bir sabun yaptırdım...
Sanırım ilgi yazılanlardan dolayı mangoya kaydı. Özel mesaj attığımda mangonun kalmadığını söylemişti @damascus
Bu arada yeni sabunlar geldi mi? Mango şuan elinizde var mı?
Merhabalar, sabun elime geçti, bu akşam deneyeceğim.
İlk izlenimlerim; kokusu çok yerinde, kıvamı çok güzel, profesyonel olarak hazırlandığı belli, gelecek vaad ediyor. Saygılar.
@damascus wv69nc.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(03/06/2016, Saat: 07:04)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @LeonErdem üstadım sıhhatler olsun.

Bu kadar güzel anlatılabilirdi ellerinize sağlık.

Bizim herhangi bir çıkarımız söz konusu değil bu işten, lakin

Dünya para verip, bize hiç bir zaman dost olmayan İnkilizi, PKK sevicisi alamanı zengin etmektense,

Yurdumun üstadlarının ellerinden çıkmış bu harika sabuna, rocnel'e destek vermek

Elbette ve en başta bizim vazifemiz.

Muhtaç olduğumuz kudret, asil kanımızda mevcut  Angel

Çok teşekkür ederim Smile Desteklerinizle var oluyoruz. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Sabah icoloniali sabunla tek perde tıraş olmuştum farkı anlamak için,

Şimdi 30006 kod numaralı sabunu denedim.

Dağlar kadar fark var. Yumuşak ve pürüzsüz ciltle yazıyorum şu an.

Elimi yüzüme götürmekten alıkoyamıyorum.

Meyveli bi karışım sanırım, koku inanılmaz.

@damascus üstad, sandal, limon, mentol neli yapacaksanız hepsine talibim.

Başka markalar şu an iç sıkıntısından başka bir şey ifade etmiyor Dodgy
@damascus tebrik eder, devamını dilerim çalışmalarınızın. Görmek mutluluk verici, bende almak isterim mümkün olduğu zaman.
www.BarbarosRazors.com

Teşekkürler arkadaşlar inşallah mutluluğu uzaklarda aramayacağız artık gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.
2wqy22u.jpg
28 saat sonrası...
fng5tk.jpg
Son gunlerde ki Almanya (alamanya) dusmanliginin pkk ile alakasi yoktur. Ermeni tasarisi ile ilgili mevzudur. Pkk ya destegi bircok ulke gibi vardir o ayri ve uzun bir konu. Ama bizim senelerdir hicbiri icin bir yaptirimimiz yoktur. Ustune pkk nin merkezi en buyuk destekcisi Barzani denen kabile reisi burada "Turkiye seninle gurur duyuyor" diye alkislatilmistir. Mevzulari anlamak icin BOP projesi ve eşbaşkanlari konusunu okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Neyse konu derin
arada mevzu icinde dikkatimi cekti bilgi olarak paylasmak istedim.

Sabun konusunda dusuncelerim ise once yapan arkadasimizi tebrik ederim. Yalniz kopuk resimlerinden ve scuttle icinde goruntulerinden aldigim ilk izlenim, kopugun tutunması konusunda bir sıkıntısı varmıs gibi gozukuyor. Bu kıvamda kopuren ve scuttle da duvarlara tutunma sorunu varmıs gibi gozuken bir sabunun koruması, yastıklamasında sıkıntı olabilir gibi geldi, en azından bana, uzaktan fotolara bakarak.
Tiras kopugunun tutunmasi gerekir, kalinlik yaparak cildi koruma altina almasi gerekir, sakali yumusatma etkisi olmasi gerekir, jiletin kaydirmasi gerekir. Konusuldugu gibi kilolarca alınabilmesi icin, Kiloluk ambalaja gecilebilmesi icin uzun donemde dayanimi gozlemlenmelidir. Daha cok yazabilirim.
Sirf kayganlik ve yumusaklik icin direk zeytinyagini surerek de tiras olabilirsiniz, ama yukarida az degindigim ozelliklerin bazilarindan feragat edersiniz.

Cella dedigimiz, standart islak tirasa baslayanlara onerdigimiz sabun az degil 100 kusur senelik tecrube ve birikim ile uretim yapiyor. Yurt disi fiyati 3.5€ kabaca.

Ben cella yerine kesinlikle guzel butik bir yerli sabun markamizin olmasini gonulden desteklerim, yalniz daha ilk deneme ve uretimde, tamam iste sabunun krali budur dersek hem kendimizi kandiririz hem de uretici arkadasimizin sabunu daha da iyi noktalara tasiyabilecek urun gelistirme şevkini kirariz.
Deneyerek yanilarak, ama kucuk ama buyuk duzeltmelerle, ama iyi ama kotu yorumlarla cok daha guzel urunler cikaracagimiza olan inancim tam.

Lutfen dediklerim yanlis anlasilmasin. Bir kotuleme vs. yapmiyorum. Eger komsumuz dostumuz boyle bir yolda devam etmek istiyor ise, yavas adimlarla ama emin adimlarla gidelim guzel urunler elde edelim. Hem forumun hem ulkemizin gururlanacagi urunler ortaya cikmasıdır amacım.

Ismi ilk aklima gelenler olarak İhtilaf,cihankeskin, saltuk, onur98, Aleksey gibi dostlarimiza kucuk de olsa birer ornek gonderilirse, sabun ve krem konusunda ki tecrubeleri daha fazla oldugu icin, urunun eksik veya guzel yonlerinin ustune basarak yorumlamalari ile varsa gerekli iyilestirmelerin yapilabilmesi icin yolumuzu acarlar diye dusunuyorum.

Saygilarimla
Üstadım gelişmelerden haberdar olmak isterim

Dediğin gibi 5 kg istiyorum

Çok sağolun emeklerinize sağlık
Dünkü tıraşımda yine bu sabunu kullandım, toplamda 3. kullanışımdı. Genel gözlemim şu oldu;

İçeriğindeki yağdan dolayı jilet kayıyor ve tıraş sonrası cildi pamuk gibi yapıyor. İlk gün yeterli nemlendirmeyi sağlamıştı ama son tıraşımda sanki nemlendirici özelliği biraz az gibi geldi bana (benim cildim çok kuru olduğundan olabilir).

Ayrıca bu sabunun köpüğünün dolgunluğu biraz az gibi. Nasıl söyleyeyim, hazır köpüklere benzer bir yapısı var. Yani yoğunluğu fazla değil gibi. Arkoyu köpürttüğümdeki o ağır, dolu, yoğun krema yapısı bunda pek yok gibi (umarım anlatabilmişimdir).

@dikdik_s üstadım, sizin kastettiğiniz durum benim söylemek istediğim şey mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde croap (sabun + krem) karışımı yaptım Oldman 2 1,111 30/04/2023, Saat: 14:12
Son Yorum: Oldman
  Aloe Vera ile Sabun Modifiyesi select 24 10,603 19/08/2020, Saat: 11:21
Son Yorum: erkantalya
  Sabun Bastığım Kaplarım ve Hazırladığım Etiketleri forevermore07 22 8,618 13/11/2019, Saat: 15:06
Son Yorum: forevermore07
  Sabun Kutusuna Logo o9uz 3 2,828 02/03/2018, Saat: 18:02
Son Yorum: pundoe
  Soğuk Proses Sabun Yapımı akvaryumcu84 35 59,562 04/06/2016, Saat: 23:09
Son Yorum: Fallschirmjäger
  Sabun etiketleri onurstyle 12 20,906 27/09/2015, Saat: 01:06
Son Yorum: dikdik_s
  scuttle sabun basma linguist 7 16,196 23/08/2014, Saat: 22:15
Son Yorum: theunnamed
  Tasa sabun basmak - Benmari tekniği ile BigHillMe 20 46,780 04/10/2013, Saat: 11:27
Son Yorum: Suhulet
  Bedava Büyük Plastik Sabun Kabı BigHillMe 16 26,064 25/04/2012, Saat: 23:38
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: