Paypal Türkiye'den Çekiliyormu?
Arkadaşlar Paypal'dan bana bir mail gelmiş.6 Haziran'dan itibaren Türkiye'deki faaliyetlerini durduracaklarını söylüyor,hesabınızı bu tarihe kadar boşaltınız gibisinden.Sizlerede geldimi acaba böyle bir mail?Doğru ise yurtdışı alışverişleri bundan sonra çok sıkıntılı olacak demektir.
(31/05/2016, Saat: 14:18)astertis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Paypal'dan bana bir mail gelmiş.6 Haziran'dan itibaren Türkiye'deki faaliyetlerini durduracaklarını söylüyor,hesabınızı bu tarihe kadar boşaltınız gibisinden.Sizlerede geldimi acaba böyle bir mail?Doğru ise yurtdışı alışverişleri bundan sonra çok sıkıntılı olacak demektir.

Evet hocam 6 hazirandan sonra PayPal yok.
Bana da mail geldi, sevindim açıkçası. Kafasına göre kural koyup uygulayan bir şirketti. Sebepsiz yere hesabımı dondurmuștu. BDDK muhakkak bir sorun, şikayet alıp uygulamıştır diye düşünüyorum.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Biz sevinemedik hocam
Alternatifi yok
Arkadaşlar, PAYPAL'ın tekel olması hem müşteri açısından hem satıcı açısından iyi bir durum değil.

Ancak bu durumda muadil de olmadığı için PAYPAL'ın faaliyetinin durdurulmasının ülkemiz ekonomisine ciddi yan etkileri olacaktır.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

ödeme sitemi aracısı olarak kullanılmaya devam edecek olup

para transfer amacı ile
yada debit kart olarak
bankacılık hizmetleri sunamayacaklar

bakiyelerinizi çekmenizi isteme nedenleri bundan
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bir yönden iyi, bir yönden kötü. Gerçi, geçici bir durum olduğunu, bir süre sonra anlaşacaklarını düşünüyorum o ayrı da.
İyi tarafı ebay olsun, diğer yurt dışı alış veriş yaptığım yerler olsun. Çoğunluğu paypal kullanıyor. Bu yönden, dur diyemiyorum kendime bari bu şekilde bir fren olur Smile
Kötü tarafı, bizim satıcıların durumu. Ama ebay'de de bu olmuştu sonra bir orta yol bulunuyor. Kısa sürer umarım.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(31/05/2016, Saat: 15:54)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ödeme sitemi aracısı olarak kullanılmaya devam edecek olup

Bu kötü oldu o zaman, bana bir faydası kalmadı Sad
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Sanal kart , kredi kartı , banka kartı ile ödeme yapabiliyoruz ama hiç biri paypalın müşteri koruma garantisini vermiyor . Satıcı size salatalık yollarsa öyle baka kalırsınız Smile , yada arızalı bozuk ürün gönderirse , yada Zaman'ında teslim etmezse yada hiç teslim etmezse .... Vs
PayPal sonuç itibariyle ülkemizde vergisini ödeyen bir kuruluş.
Alışveriş yapısında sıkıntı olmayacaksa iyi ben şahsen para havalesi olayını kullanmıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti. Nani Kuş 137 66,087 23/03/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: metamorfoz
  ‘Yasaklı’ PayPal ile eBay alışveriş rehberi feltro 1 3,513 23/12/2016, Saat: 17:25
Son Yorum: msakalli
  PayPal Kullanım Ayarları ihtilaf 38 63,323 14/05/2016, Saat: 01:32
Son Yorum: inter
  Turkiye'den satici piankhy 2 5,223 02/10/2012, Saat: 18:55
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: