bu kadarı da olmaz artık!!!
merhaba,
adam resmen 1,5 liralık usturayı 6,5 liraya satıyor. antika diyor ancak şimdiki ile bir farkı da yok, alıp 10 gün toprakta bekletsek daha da antikasını elde ederiz gibime geliyor. bir tek o sondaki değişik bir model Smile

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sana...i-56800868
sondaki sebze soyacagi degil mi :d
1 liralik yuma makinayi da 18 liraya satan vardi. Ben de cok sinirlenmistim.
evet sebze soyacagı Smile

tanesını 25den satan gordugum ıcın hıc yadırgamadım Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(30/04/2012, Saat: 04:23)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
adam resmen 1,5 liralık usturayı 6,5 liraya satıyor. antika diyor ancak şimdiki ile bir farkı da yok, alıp 10 gün toprakta bekletsek daha da antikasını elde ederiz gibime geliyor. bir tek o sondaki değişik bir model Smile

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sana...i-56800868

10 dakikada tüm metaller itina ile 100 yıllık eskitilir Smile

33csv7k.jpg
Smile

biz de mi girsek bu işlere Smile
bende bir set var her renkten...

gerçi hakkını yemeyeyim, en son baktığımda beyazın o kadar tonu yoktu, hakikaten eski olabilir de, neticede uyduruk bir metal bu yahu, neyini saklayacağız. eski bir meyve soyacağı da cabası...

(30/04/2012, Saat: 20:02)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 dakikada tüm metaller itina ile 100 yıllık eskitilir Smile
(30/04/2012, Saat: 20:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile

biz de mi girsek bu işlere Smile
bende bir set var her renkten...

gerçi hakkını yemeyeyim, en son baktığımda beyazın o kadar tonu yoktu, hakikaten eski olabilir de, neticede uyduruk bir metal bu yahu, neyini saklayacağız. eski bir meyve soyacağı da cabası...

(30/04/2012, Saat: 20:02)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 dakikada tüm metaller itina ile 100 yıllık eskitilir Smile

selam, halıları kilimleri asitli suda yıkayıp antika diye satıyorlar.Ben olsaydım yumayla Menderes yada Kennedy tıraş oldu derdimBig Grin
birde o olay vardı degilmi
munir nurettinin tıraş aleti Smile
Smile onu da gördüm. amma kutusu şekli şemali güzel, inanmasak bile markası bilindik birşey ise belki alınabilir.
celik parlatici kirec sokucu markasi Guldal bimde satiliyor. bir dakika surmeden kapkara yapiyor. denendi test edildi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: