Sandalwood Tavsiyesi
Question 
Merhaba

Elimde birkaç sabun var ama bu sandalwood denilen ve her markada gördüğüm kokuyu hiç denemedim. Nasıl bir şeydir fikrim de yok ama gördüğüm kadarıyla da herkes beğeniyor. Nette az araştırayım dedim (İmpa'da olanlar arasından) baktım herkes de ayrı yorum yapmış. Birinin beğendiğini diğeri beğenmemiş markaları iyi olmasına rağmen.

Sabun yada krem farketmez 60 liraya kadar siz ne tavsiye edersiniz?

Edit: Yabancı forumlarda gördüğüm yorumlarla alakalı yazdığım şey bizim forum ahalisinden bahsediyormuşum gibi algılandığı için mesajı düzelttim. Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.
elinizde AS yok ise,

Ozgun41 aftershave konusu var forumda. Kendisinin kucuk boy sandalwood unu ve diger seylerinden soylerseniz, size koku hakkında genel bir fikir verir.
sabunu alınca bitirmesi zor olur, kucuk boy as yi bitirebilirsiniz rahatca diye bu sekil bir oneri yapmak istedim.
Saygılar
Kullandığım 4 farklı sandalwood sabun, koku olarak birbirinden cok farkli, koku sizin icin onemliyse almadan once bir tecrube edin diyecegim ama oyle bir imkan varmi onu da bilemedim.
(01/06/2016, Saat: 00:42)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Elimde birkaç sabun var ama bu sandalwood denilen ve her markada gördüğüm kokuyu hiç denemedim. Nasıl bir şeydir fikrim de yok ama gördüğüm kadarıyla da herkes beğeniyor. Nette az araştırayım dedim (İmpa'da olanlar arasından) baktım herkes de ayrı yorum yapmış. Birinin beğendiğini diğeri beğenmemiş markaları iyi olmasına rağmen.

Sabun yada krem farketmez 60 liraya kadar siz ne tavsiye edersiniz?

Edit: Yabancı forumlarda gördüğüm yorumlarla alakalı yazdığım şey bizim forum ahalisinden bahsediyormuşum gibi algılandığı için mesajı düzelttim. Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.

Benim tavsiyem Taylor of Bond Street - Sandalwood sabunu. Ben iki kutu bitirdim, performansi iyi, verimli ve fiyati son derece makul. Yalniz önce mutlaka sandalwood kokusunun ne oldugunu ve begenip begenmediginizi anlayin cunku bu markanin kokusu oldukca güclu. Bir de Crabtree & Evelyn diye bir marka var, güzel bir ambalaj icinde ama hic tavsiye etmiyorum, köpurmuyor, kokusu zayif. Sandalwood olarak yalnizca bu iki markayi denedim. Iyi traslar!
Herkese teşekkürler.
Araştırdım biraz prorasodan memnun gibi millet. Fiyatı da makul. Koku çok hoşuma giderse daha üst düzey ürünlere bakmayı düşünüyorum. Şimdilik tobs yada Harris fln almak yerine proraso + haslinger alcam.
Ozgun41'in AS serisine de elindekiler bitince bakarım.
@selman hocam hangi şehirdensiniz . Prorasonun ürünleri bazı eczanelerde oluyor . Bir koklayın önce öyle alın. Ben aldım kokusunu sevmedim.
(01/06/2016, Saat: 19:54)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @selman hocam hangi şehirdensiniz . Prorasonun ürünleri bazı eczanelerde oluyor . Bir koklayın önce öyle alın. Ben aldım kokusunu sevmedim.

Ankara'dayım. Arko, derby vs dışında ürün göremedim buralarda Big Grin impa da olmasa yandık
Proraso Türkiye ye mail atıp Ankara'daki eczaneleri öğrenebilirsiniz hocam.
(01/06/2016, Saat: 19:59)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Türkiye ye mail atıp Ankara'daki eczaneleri öğrenebilirsiniz hocam.

Teşekkürler bi ara sorarım bakalım var mıymış. Gerçi çıkıp bakmaya da vaktim olmuyor da yakında varsa uğrarım.
Merhaba arkadaşlar,

Gitar çalanlar bilir. Şöyle ceviz, maun gibi özellikle masif gitarlardan çok tatlı bir koku gelir. Var mı şöyle buram buram tahta kokan bir sabun ve/veya aftershave Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,864 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,188 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Düzenli Kullanım İçin Sabun Tavsiyesi Arkomani 87 32,280 18/06/2020, Saat: 22:30
Son Yorum: Mustafa40
  Edwin&Jagger Sandalwood Sabun İncelemesi cbaytan 12 10,801 07/11/2016, Saat: 14:24
Son Yorum: DeaKeN
  D.R. Harris Sandalwood Sabun blaster 51 62,273 13/09/2015, Saat: 13:43
Son Yorum: Saltuk
  Tobs sandalwood mu dr. Harris mi? Saltuk 11 12,198 09/09/2015, Saat: 16:06
Son Yorum: dikdik_s
  Gül kokulu sabun tavsiyesi İzmirli 4 7,628 23/10/2012, Saat: 01:40
Son Yorum: İzmirli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: