Sandalwood Tavsiyesi
- - -
Silinebilir. Yanlışlık oldu
Selamlar,

Denim Orijinal aldım, ilk kapağını açıp kokladığımda "işte bu" dedim. Odunsu kokusuna bayıldım, lakin benden başka bayılanlar da oldu çevremde Smile kimse beğenmedi kokuyu, eşim, iş arkadaşlarım, servis sakinleri, genelde odunsu kokular hacı mis'i kokusuna benzetiliyor, "hacı yağı mı sürdün" diyenler oldu. Artık pazar günleri kullanıyorum Wink
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(22/06/2016, Saat: 10:56)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Denim Orijinal aldım, ilk kapağını açıp kokladığımda "işte bu" dedim. Odunsu kokusuna bayıldım, lakin benden başka bayılanlar da oldu çevremde Smile kimse beğenmedi kokuyu, eşim, iş arkadaşlarım, servis sakinleri, genelde odunsu kokular hacı mis'i kokusuna benzetiliyor, "hacı yağı mı sürdün" diyenler oldu. Artık pazar günleri kullanıyorum Wink

Smile o kadar da değil Smile
Truefitt and Hill sabun ve proraso krem sandalwood kullanmıştım ama ikisinden de memnun kalmamıştım . Kullanmadım ama forumda Tobs un sandalwood u çok yerde methedilmişti inceleyin isterseniz..
Bence istediğiniz kokuya en yakın olanı proraso sandal.Proraso,Tobs Sandal Sabun ve Krem,Edwin Jagger Sandal krem ve sabunları kullanmış biri olarak fikrim bu.Odun ardiyesindeki gibi odun kokusuna en yakın koku bence.Tobs Sandal Sabun ve Kremin bence odunumsu kokuyla ilgisi yok farklı bir koku.
(22/06/2016, Saat: 20:40)ismailg74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence istediğiniz kokuya en yakın olanı proraso sandal.Proraso,Tobs Sandal Sabun ve Krem,Edwin Jagger Sandal krem ve sabunları kullanmış biri olarak fikrim bu.Odun ardiyesindeki gibi odun kokusuna en yakın koku bence.Tobs Sandal Sabun ve Kremin bence odunumsu kokuyla ilgisi yok farklı bir koku.

+1.

Ben de Proraso Sandal ve TOBS Sandal kullandım. Proraso sandal yaptığınız tarife uyuyor. Bir deneyin derim Smile.
Tobs sandal iyidir ama öyle ıslak odun gibi kokmaz. Daha hafiftir kokusu.
(21/06/2016, Saat: 21:10)caki3000 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,

Gitar çalanlar bilir. Şöyle ceviz, maun gibi özellikle masif gitarlardan çok tatlı bir koku gelir. Var mı şöyle buram buram tahta kokan bir sabun ve/veya aftershave Smile

Senin aradığın sabun Edwin Jagger Sandalwood arkadaşım. Fiyatta cok uygun zaten. Tam F/P ürünü buram buram da sandalwood kokuyorsun bütün gün.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yorumlar için herkese teşekkür ederim Smile
Tobs sandalwood krem kullandım, bitirdim, çok hoşuma gitti; şimdi Dr. Harris sandalwood sabun kullanıyorum, diğeri kadar beğenmedim. TOBS'u öneririm.
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,848 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,166 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Düzenli Kullanım İçin Sabun Tavsiyesi Arkomani 87 32,276 18/06/2020, Saat: 22:30
Son Yorum: Mustafa40
  Edwin&Jagger Sandalwood Sabun İncelemesi cbaytan 12 10,798 07/11/2016, Saat: 14:24
Son Yorum: DeaKeN
  D.R. Harris Sandalwood Sabun blaster 51 62,263 13/09/2015, Saat: 13:43
Son Yorum: Saltuk
  Tobs sandalwood mu dr. Harris mi? Saltuk 11 12,198 09/09/2015, Saat: 16:06
Son Yorum: dikdik_s
  Gül kokulu sabun tavsiyesi İzmirli 4 7,628 23/10/2012, Saat: 01:40
Son Yorum: İzmirli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: