Bebak acıbadem sütü
(30/10/2013, Saat: 17:31)dud3zilla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/10/2013, Saat: 16:56)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünü bugün aldım ve denedim.Pekçok kişinin aksine bende hemen emilme olmadı.Cildim normalde kuru olduğu halde 1 saat kadar yüzüm yağlı dolaştım.Yağlı ürünlere karşı alerjik ya da psikolojik olarak kaşınma tepkisi gösteriyorum.O da yüzümde tahriş yarattı.

Acaba bendeki üründe mi sorun var.Genelde süt adı altında satılan ürünler bembeyaz , krema kıvamında oluyor.Benim kullandığım yarı şeffaf , mukus görünümlü birşey.

Son kullanma tarihine falan baktınız mı? Bendeki gayet süt kıvamında hatta bu sabah kullandım 10 dakika sonra hiç kalıntı kalmadı.
Arkasındaki etiket çıkmıştı , hatta kasiyer barkod okutmak için gitti yeni bir tane getirdi.Ben o getirdiğini koydu sandım poşete.Kısaca son kullanma tarihini bilemiyorum.Ama şişeyi 1-2 dk sallayınca rengi beyazladı gibi.Sanırım ketçap gibi yağ kısmı üste birikmiş.
(30/10/2013, Saat: 18:26)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/10/2013, Saat: 17:31)dud3zilla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/10/2013, Saat: 16:56)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünü bugün aldım ve denedim.Pekçok kişinin aksine bende hemen emilme olmadı.Cildim normalde kuru olduğu halde 1 saat kadar yüzüm yağlı dolaştım.Yağlı ürünlere karşı alerjik ya da psikolojik olarak kaşınma tepkisi gösteriyorum.O da yüzümde tahriş yarattı.

Acaba bendeki üründe mi sorun var.Genelde süt adı altında satılan ürünler bembeyaz , krema kıvamında oluyor.Benim kullandığım yarı şeffaf , mukus görünümlü birşey.

Son kullanma tarihine falan baktınız mı? Bendeki gayet süt kıvamında hatta bu sabah kullandım 10 dakika sonra hiç kalıntı kalmadı.
Arkasındaki etiket çıkmıştı , hatta kasiyer barkod okutmak için gitti yeni bir tane getirdi.Ben o getirdiğini koydu sandım poşete.Kısaca son kullanma tarihini bilemiyorum.Ama şişeyi 1-2 dk sallayınca rengi beyazladı gibi.Sanırım ketçap gibi yağ kısmı üste birikmiş.

Doğrudur üstünde yağ birikiyor kullanmadan önce çalkalamakta fayda var.
Bugün watsons mağazasında bu ürünü gördüm. Üzerinde "paraben free" etiketi vardı. "İçindekiler" bölümüne bakamadım tarih/seri no damgası tam o bölüme gelmiş. "paraben free" etiketi ayrıca yapıştrılmıştı. sanırım formül değişikliğine gitmişler. Parabenden dolayı kullanmayanlara müjde vermiş olalım
(06/05/2014, Saat: 01:29)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün watsons mağazasında bu ürünü gördüm. Üzerinde "paraben free" etiketi vardı. "İçindekiler" bölümüne bakamadım tarih/seri no damgası tam o bölüme gelmiş. "paraben free" etiketi ayrıca yapıştrılmıştı. sanırım formül değişikliğine gitmişler. Parabenden dolayı kullanmayanlara müjde vermiş olalım

Formül değişikliği var. Artık lanolin de var içeriğinde ayrıca. Ellerime, dirseklerime kullanıyorum, yeni formül çok çabuk emiliyor, muazzam olmuş. Tavsiye edilir.

Sent from my iPad using Tapatalk
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
yagli ciltlere uygun mu? ben sabah ve aksam yuzumu normal el sabunuyla yikiyorum, yagliligi azaltmak icin ve boylece sivilce problemine az da olsa etkisi oluyor. Bu sutu kullanirsam yaglilik artar mi?
aci badem kokusu buram buram kreminde .
sutu bana biraz hafif gelmisti ama burada yazilanlardan sonra deneyecegim.

Ben aldım ama pek memnun kalmadım,çok yağlı ve yüzde tabaka hissi uyandırıyor. Kuru ciltler için olabilir.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
arko bununu kopurmeden ustune bu sutten koysak nasil olur acaba.birlikte kopurtsek olusan kopugun kalitesini arttirir mi acaba.fikri olan deneyen var mi

(24/01/2015, Saat: 15:35)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arko bununu kopurmeden ustune bu sutten koysak nasil olur acaba.birlikte kopurtsek olusan kopugun kalitesini arttirir mi acaba.fikri olan deneyen var mi

cella nın krem formu olma olasılıgı var
neden olmasın bı sıradan fırca ıle deneyelım Smile guzel fıkır
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Arko kullandığım zaman köpürtme kabına 1 damla damlatıyorum, gayet iyi oluyor. Ben genelde sabunu değil köpüğü modifiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,828 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,850 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: