Bebak acıbadem sütü
Bence de güzel fikir,arko çok kuru bir sabun güzel nemlendirme yapabilir
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(24/01/2015, Saat: 15:35)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arko bununu kopurmeden ustune bu sutten koysak nasil olur acaba.birlikte kopurtsek olusan kopugun kalitesini arttirir mi acaba.fikri olan deneyen var mi
Bir komşumuzun (kim olduğunu hatırlayamadım ) mesajı üzerine ben denedim acı badem arko kombinasyonunu. Kasede arkoyu bir miktar köpürtüp acı badem sütünden ekledim ufak bir miktar. Gayet yoğun badem kokulu nemlendirici bir kopuk olmuştu. Köpük kalitesini de hiç bozmadı hatta bana köpük kıvamını arttırdı, daha kremsi oldu gibi gelmişti. Arko sevenler için mutlaka denenmesi gereken bi arko modifikasyonu bence.
o zaman bunu en kisa zamanda deneyelim
Wink

Bimde varmı abi bundan fiyatı nedir bide ?
Bir kaç gündür kullanıyorum, gerçekten yumuşacık yapıyor cildi. Kokusu da harika. Az kullanırsanız yağ gibi kalmıyor. Gratiste uzun plastik şişesini 11 liraya aldım. Bir tek orda bulabildim zaten. Memnunum, sinekkaydı tıraştan sonra yumuşatınca cok hoş oluyor.
Tıraş sonrası kullanım için hassas ciltlere önermem. Yanma yapabiliyor
(24/01/2015, Saat: 17:34)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko kullandığım zaman köpürtme kabına 1 damla damlatıyorum, gayet iyi oluyor. Ben genelde sabunu değil köpüğü modifiye ederim.

sağlam laf, yerinde bi uygulama Smile Big Grin
(25/01/2015, Saat: 19:25)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağlam laf, yerinde bi uygulama Smile Big Grin
slogan gibi olmuş Big Grin Big Grin
Bebak acıbadem sütünü gece yatarken sürüyorum bu aralar tıraştan sonra nemlendirmesi gayet başarılı duruyor. Kışın kullanılabilir bir ürün ama yazın fazla yağlı gelebilir sıcakta.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(27/02/2012, Saat: 04:23)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yo ekstraktı var firma acıbademiyle meshurdur
hatta baska hicbirseyle ilgilenmez
islerini 1933den beri en iyi sekliyle yapıyorlar

img201202270224511.jpg

Üstadım bugün bebak acıbadem sütü aldım. İçindekiler kısmını baya bi değiştirmişler. Paraben yok, ilgilenenler bakabilir.

2dtnpxe.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,796 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,782 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: