İnternetten alınan usturalar sağlıklı mı?
(10/06/2016, Saat: 01:53)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle hoşgeldiniz. Aynı zamanda forum üyesi de olan @Kubilay ın sitesini http://www.rasoir-sabre.com/ incelemenizi de tavsiye ederim . Ustura konusunda gerek bileme gerek kayış gibi her türlü ihtiyacınızı karsılayabilirsiniz .

Siteye göz attım epey çeşit söz konusu.Kendisiyle kısa zamanda irtibata geçeceğim
Hocam daha önce ustura deneyiminiz yoksa direk böyle bir işe girişmeyiniz
Öncelikle ustura bölümünü okumanızı tavsiye ederim
(10/06/2016, Saat: 02:05)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam daha önce ustura deneyiminiz yoksa direk böyle bir işe girişmeyiniz
Öncelikle ustura bölümünü okumanızı tavsiye ederim

Deneyimim olmadı aslında.Epey bir bilgi sahibi olduktan sonra mı başlamamı önerirsiniz?
Aman hocam deneyim olmadan parçalar atarsınız kendiniz acillik olursunuz

Öncelikle yeni başlayanlar için önerilen ustura edinmeniz lazım
Jiletli ustura edinerek deneme yapını baktınız bu işi kıvırıyorsunuz ozaman Çelik usturaya geçersiniz
Çelik ustura dünyası bambaşka bir kapı
Benim tavsiyem http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7109 burayı ve forumun ustura başlığını sabırla okumanız
Doğruyu baştan bulmuşsunuz Smile Böyle devam edin .. Ben de çelik usturaya öneriler doğrultusunda 6 ay jiletli ustura kullandıktan sonra geçmiştim. Ancak gördüm ki aslında çelik ustura jiletli usturaya göre çok daha güvenli ve kendinize zarar verme ihtimali daha az . Gözünüz korkmasın . Aslında kafanızı karıstırmak gibi olacak ama bu arada feather marka jiletli usturaları da incelemenizi tavsiye ederim. Normal jiletli usturalardan daha güvenli ve etkili aynı zamanda da çelik kadar teferruatlı bakım ve özen istemezler. Ancak bu işin aga babası da çeliktir onun yeri ayrı . Geleneksel tıraşa yeni başladığınız için biraz aklınız karışık haliyle normaldir . İlk başladığım zaman ben de ne diyorlar diyordum Smile
(10/06/2016, Saat: 02:21)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman hocam deneyim olmadan parçalar atarsınız kendiniz acillik olursunuz

Öncelikle yeni başlayanlar için önerilen ustura edinmeniz lazım
Jiletli ustura edinerek deneme yapını baktınız bu işi kıvırıyorsunuz ozaman Çelik usturaya geçersiniz
Çelik ustura dünyası bambaşka bir kapı
Benim tavsiyem http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7109 burayı ve forumun ustura başlığını sabırla okumanız

Tavsiyenize uyacağım Smile Deneyimli olan sizlersiniz sonuçta
(10/06/2016, Saat: 02:21)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğruyu baştan bulmuşsunuz Smile Böyle devam edin .. Ben de çelik usturaya öneriler doğrultusunda 6 ay jiletli ustura kullandıktan sonra geçmiştim. Ancak gördüm ki aslında çelik ustura jiletli usturaya göre çok daha güvenli ve kendinize zarar verme ihtimali daha az . Gözünüz korkmasın . Aslında kafanızı karıstırmak gibi olacak ama bu arada feather marka jiletli usturaları da incelemenizi tavsiye ederim. Normal jiletli usturalardan daha güvenli ve etkili aynı zamanda da çelik kadar teferruatlı bakım ve özen istemezler. Ancak bu işin aga babası da çeliktir onun yeri ayrı . Geleneksel tıraşa yeni başladığınız için biraz aklınız karışık haliyle normaldir . İlk başladığım zaman ben de ne diyorlar diyordum Smile

Valla bilmiyorum hocam ya formda biraz gezindikten sonra bir istek geldiki sorma Big Grin Hemen başlamalıyım dedim
Cesaret bu işin ana anahtarı ama yazılarınızı ustalar görecek sizi ona göre yönlendirecekler
Benim ustura konusunda tecrübem ve hakimiyetim yok
Sadece acele etmeyin diyorum
Foruma hoşgeldiniz. Öncelikle ben de arkadaşlar gibi ustura bölümlerini biraz okumanızı tavsiye ederim. Link verdiğiniz sitedeki fiyatlar yüksek. Ayrıca ben gerçekten de shave ready olduklarına inanmıyorum. Büyük olasılıkla bir bileme daha gerekecektir. İkinci el ilanlarında çok güzel usturalar var. @chinaski üstat şuan 3 tane satıyor sanırım. Onlara göz atın. Sıfır alacaksanız da yurtiçi ve yurtdışı başka alternatifler var. Bir de mağaza ve web fiyatları usturalarda farklı olabiliyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Yapamayıp ya da memnun olmayıp vazgeçme ihtimali de var. Bence yolun başında büyük yatırımlar yapmayın.
İmpa Ticaret'e Gold Dollar geldi. http://www.geltir.com/thread-7079.html
Alıp bir deneyin. Biraz zaman geçirin. Daha sonra devam etmek isterseniz gerekli yatırımı yaparsınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo İmalatını yaptığım usturalar ersenanahtar 26 32,231 24/02/2019, Saat: 00:36
Son Yorum: Soner
  Çöp usturalar inceptum 49 47,938 08/06/2016, Saat: 09:41
Son Yorum: yokon
  Yeni Usturalar ERTAN SUER Kubilay 22 23,371 30/05/2015, Saat: 23:17
Son Yorum: d0vo
  usturalar yazı dizime başladım Lord Sparhawk 25 30,089 05/12/2014, Saat: 15:33
Son Yorum: rewolwer_
  Antikacıdan usturalar nihilistraki 9 8,935 28/11/2014, Saat: 21:25
Son Yorum: BigHillMe
  Çöp usturalar inceptum 1 4,027 24/11/2014, Saat: 23:08
Son Yorum: taskind
  Holeka ve Othello Usturalar nasıl theunnamed 0 3,647 05/07/2013, Saat: 00:10
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: