Euro 2016 Futbol Şampiyonası
Aramızda futbola meraklı arkadaşlar vardır diye tahmin ediyorum. Bildiğiniz üzere bugün Fransa'da Avrupa futbol şampiyonası başladı. Futbol milli takımımızda bu turnuvada. Ayrıca şampiyonada bir hakem ekibimiz de görev yapacak. Bu açılardan bakıldığında turnuvanın bizim için ayrı bir önemi var. İlk kez 24 takımla oynanacak bu şampiyonada toplam 51 maçın sonunda Avrupa şampiyonu belli olacak. Futbol severler olarak keyifli bir ay geçireceğimizi düşünüyorum. A Milli takımımıza başarılar diliyorum, umarım iyi sonuçlar alırız. Milli takımlar düzeyinde olduğu için böyle bir konuyu açmakta sakınca görmedim. Sizlerin yorumlarını merak ediyorum. Favorileri takımlarınız, beğendiğiniz futbolcular, maç yorumlarınız, tahminleriniz, analizleriniz vs. hususlarda polemiğe girmeden yazmanızı bekliyorum. Katkılarınız için teşekkür ederim.
@msakalli hocam güzel konu . Polemiksiz maç olmaz Smile
Milli takımımıza başarılar dilerim .
(11/06/2016, Saat: 00:43)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli hocam güzel konu . Polemiksiz maç olmaz Smile
Milli takımımıza başarılar dilerim .

Teşekkür ederim hocam. Polemik dedim çünkü konunun tuttuğumuz takımlar düzeyine inmesini istemem. Burada hepimiz kırmızı-beyazız Smile
Fransa - Romanya maçını kısaca değerlendirecek olursam; Romanya istekli ve disiplinli oynadı, Fransa ise tutuktu. Gene de yetenekli ayaklarıyla Fransa kazanmasını bildi. Bu maçtan sonra favori falan olmadıklarını düşünüyorum.
Zor bir gruptayız. İspanya, Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti. Bakalım ne olacak?
Fransa bence de favori değil artık. Tabi futbol bu her şey olur o ayrı.
Bence grup maçlarına çok bakmamak lazım, aldatıcı olabiliyor. Asıl performanslar sonradan ortaya çıkabiliyor.
O degil de, Payet ne top oynadi dun aksam... Hayranlikla izledim kendisini.
Fransa'nın otoriteleri boşa çıkarma gibi bir huyu var,dün yanıltır yarın evet dedirtir ama en büyük heyecan yine milli takımda.Süpriz olacaksa bir takım o da biziz kanımca.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hem sürpriz hem favorim olarak Almanya'yı tutuyorum. Umarım milli takımla finalde Almanyayla karşılaşırız.
Katılma tarihi: 2011

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15 Mayıs 2019 --- 22 Euro Gümrük Muafiyeti kaldırıldı izbe 53 21,887 06/08/2019, Saat: 21:57
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: