Euro 2016 Futbol Şampiyonası
Almanya her zaman turnuva takımı olmayı bilmiştir ve bu nedenle her şampiyonada favoriler arasında gösterilmiştir.
(12/06/2016, Saat: 01:53)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanya her zaman turnuva takımı olmayı bilmiştir ve bu nedenle her şampiyonada favoriler arasında gösterilmiştir.

Evet Almanya turnuva takımıdır ancak hazırlık maçlarında aldığı sonuçlar nedeniyle genel kanı turnuvayı kazanamayacagı yönünde Fransa da bu yönde yorumlar yapılıyor o yuzden suprizim bile Almanya diyorum Smile
Katılma tarihi: 2011
A Milliler birazdan ilk maçına çıkıyor. Rakip Hırvatistan. İnşallah turnuvaya galibiyetle başlarız.
Mücadeleci bir maç oldu. Her nedense sert oynadık, adamları bayağı hırpaladık ama sonuçta sertlik kazanmıyor. Hırvatlar bizden daha iyiydi ve hak ederek kazandılar.
Üstüne büyük görev düşen Arda gibi oyunculardan verim alamadık. Hele bazı oyuncularımızın varlığı ile yokluğu belli bile değildi. Daha turnuva devam edoyor biz bitti demeden bitmez..
Ustura
Daha ilk maçta bu isteksizlik nedir anlamadım. Karşı takım iyi olabilir ama biraz çaba harcamak lazım.
İspanyolların oynadığı top başımı döndürdü. "Dar alanda kısa paslaşmalar" Çekler sonuna kadar iyi direndiler ama yine de yenilmekten kurtulamadılar. Bakalım biz bu pas trafiği içinde ne yapacağız?
Çek Cumhuriyeti bence yenebileceğimiz bir takımdı. çekler bu kadar dayandıysa biz neden dayanamayalım. Futbol bu ne olacağı belli olmuyor.
Ustura
İyi oynamıyoruz,kadro seçimi hatalı.Umudum yok.
Macarların kalecisini gördünüz mü? Adam 40 yaşındaymış Huh Bu arada böyle turnuvalarda eşofmanla maça çıkan kaleci kaldı mı? Yaşlılıktan herhalde Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15 Mayıs 2019 --- 22 Euro Gümrük Muafiyeti kaldırıldı izbe 53 21,838 06/08/2019, Saat: 21:57
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: