Euro 2016 Futbol Şampiyonası
(23/06/2016, Saat: 00:28)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzlanda??? Big Grin

Irlanda yazacaktim yahu.
Ah be, tam Belçika attı diye sevinirken İtalya da gol yemiş. Vay arkadaş iki dk sevinemedik.
Game Over.

İrlanda Cumhuriyeti BİTTİ dedi.
İtalya normalde 3 tane atardı irlanda ya. Adilik yaptı 90 dk mahkum oynadı öte yandan işini başkalarına bırakırsan başkalarının vicdanı bu kadar olur. Ders niteliğinde bu maç unutulmamalı her zaman işler başka takımlara bırakılmamalı.
Fatih terim gitsin özel havuzunda özel özel özel purosunu yaksın
Insigne 90 dakika oynasa böyle olmazdı. Tabi kendi işimizi kendimiz halletmezsek böyle olur. İşin ilginci irlanda maç boyu hiç panik olmadı.
İrlanda italya değilde irlanda Lüksemburg maçı gibi oldu.
Kaderini başkalarının eline bırakmayacaksın. Zaten eleme gruplarından bu turnuvaya mucizevi bir şekilde gelmiştik. Bu sefer o mucize olmadı. İtalya'yı da çok suçlamamak lazım kanımca. Maçı izleyemedim, aleyhimize bir art niyet var mıydı bilmiyorum ama adamlar grup liderliğini garantilemiş, as kadroyu dinlendirecek, riske atmayacak, yedeklere şans verecek vs. hususlar gayet normal. Baştan iş buralara gelmemeliydi.
4 gün sonra İspanyayla oynayacak. 6 tane kart sınırında oyuncusu var. Onların yerinde biz olsak bizde aynı şeyi yapardık.
Bugün İtalya ile İspanya karşılaşacak. Maçı Çakır yönetecek. Takımımız elendi ama neyse ki hakemlerimiz göreve devam ediyorlar. İtalyanlar hakem belli olur olmaz psikolojik baskı yapmaya başladılar. Neymiş efendim, Çakır Türkiye'nin öcünü alacakmış, İtalya'nın elenmesine neden olacakmış vs. hani bizim elenmemize İtalya sebep olmuş ya Exclamation Çakır'ın bunlardan hiç etkileneceğini sanmıyorum ama bu İtalyanlar maçın sadece sahada oynanmayacağını çok iyi biliyorlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15 Mayıs 2019 --- 22 Euro Gümrük Muafiyeti kaldırıldı izbe 53 22,040 06/08/2019, Saat: 21:57
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: