Euro 2016 Futbol Şampiyonası
Çakır Türkiye maçında dahi etkilenmez. Nitekim bir pozisyon dışında bence harika yönetti maçı. İtalyanların kazanmasına sevindim.
Çakır'a finali verirler mi sizce @Aleksey komşum?
Helâl olsun İzlanda'ya
(27/06/2016, Saat: 22:44)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çakır'a finali verirler mi sizce @Aleksey komşum?

Valla neden olmasın, ben beğeniyorum yönetimini. Uefa kritik bir maç verdi yine İtalya - İspanya maçı ile.

O değil de, İngilizlerin tam da Brexit muhabbetlerinin üzerine Avrupa şampiyonasından elenmesi ironik oldu. Big Grin
Son maçın özeti
Brexit
Katılma tarihi: 2011
Çakır'ı evine göndermişler. Acaba İtalya-İspanya maçında beğenilmedi mi yoksa lobi kurbanı mı oldu?.
İtalya veya almanya final oynasada güzel sistemli bir futbol izlesek. Zaten illaki biri finalde ama kimle karşı karşıya gelir o baya şans işi. Sürprizli pek çok takım ve turnuvada.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Haddini bilen ve şu futbolu basit oynayan takımları seviyorum. İzlanda sürpriz gibi gözüküyordu. Ancak çeyrek final oynamaları gayet normal. Favorim Almanya. İtalya ise turnuvaların yıldızı.
UEFA yapılmayacak demişti ama İstanbul Atatürk Havalimanında gerçekleşen saldırıda ölenler için Polonya - Portekiz çeyrek final maçı öncesi 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı. Saygı duruşu yapılması tabi ki teröre ortak tepki gösterilmesi ve birlik, beraberlik açısından önemliydi ancak seyircilerin alkışları hiç hoş olmadı.
Orada yapılan alkış olumsuz manada değil @msakalli Hocam,hatırlarsanız bu sene birkaç defa tribünlerde buna şahit olduk,anma anlamında alkışlanıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  15 Mayıs 2019 --- 22 Euro Gümrük Muafiyeti kaldırıldı izbe 53 22,261 06/08/2019, Saat: 21:57
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: