Yurtdışından ürün getirtme
Arkadaşlar,dostlar Amerika'dan ürün getirtme konusunda bana yardımcı olabilecek kimse var mı? Hakkını her türlü öderim,çok dua ederim hatta şimdiden etmeye başladım bile,benim için gerçekten önemli yardımcı olabilecek arkadaşlarımın mesajlarını bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hocam ne ve nereden getirteceksiniz ? Kargo ilemi yoksa oradan gelen birindenmi ? Detaylar olursa daha iyi yardımcı olurlar.
Amerika'dan,kargo ya da elden de olur.@Nani Kuş

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Bende istiyorum
Crsw sabun getirten olursa bir vetiver Select de benim için eklerse çok makbule geçer
Amerika'dan kargo ücretleri inanılmaz derecede yüksek çıktığı için elden getirebilecek birisini bulmanızı tavsiye ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Elden getirebilecek kişinin;

1. Sabit bir adresi varsa bunu kullanabilirsiniz.
2. Eğer bir otelde kalıyorsa, sipariş adresi olarak oteli yazabilirsiniz. (Amerika'ya giden bir arkadaşımdan duymuştum, oteller bir miktar ücret karşılığı kargoyu teslim alıyormuş)

Böylelikle siparişi teslim alan kişi Türkiye'ye gelirken yanında getirdiği ürünleri size verebilir.

Ayrıca,

Nereden ne alacaksınız bilmiyorum ama, https://www.amerikadaniste.com gibi siteler var. Size Amerika'da sabit bir adres veriyorlar. Alışveriş yapacağınız siteden ürünleri o adrese gönderiyorsunuz. Onlarda size kargo ile ulaştırıyor. Maliyeti nedir bilmiyorum, ayrıca böyle bir sistemi hiç kullanmadığımı da belirteyim.

Kolay gelsin.
@msakalli Hocam malesef tanıdık yok,ne otelde ne sabit ikamette,amerikadaniste sitesini bilmiyorum,hiç kullanmadım,haliyle güvenilir mi hiç bir fikrim yok,forumdaki arkadaşlara güvenim tam ama.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(20/06/2016, Saat: 15:00)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli Hocam malesef tanıdık yok,ne otelde ne sabit ikamette,amerikadaniste sitesini bilmiyorum,hiç kullanmadım,haliyle güvenilir mi hiç bir fikrim yok,forumdaki arkadaşlara güvenim tam ama.

Belirttiğim gibi o tarz siteleri ben de hiç kullanmadım. Dolayısı ile bir fikrim yok.
Daha önce "elden de olur" diye mesaj yazdığınız için ben de herhalde tanıdığınız var diye düşünmüştüm.
Elden olur derken mesela siz giderseniz Amerika'ya elden olur Hocam,ee yok mu öyle bir plan falan,malum tatil de geldi

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: