CanYoldas
Benimde en beğendiğim jilet Silver blue dir hocam. Sarı 7 o clocktan çok daha üstün görüyorum. Rimei zaten anlatmaya gerek yok. Tam kararında bir alet.
@CanYoldas linke baktım. Tek tek ürün fiyatlarını hesaplayinca ucuza gelmiyor set olarak. Artısı metal kutu ve kopurtme tasi ama tas basit göründü bana. Tabi siz bilirsiniz. Proraso balsam ve kremi iyi ürünler. özellikle yaz için.
Denemek için önce proraso nun sabununu alın bence. 25 tl. Smile
@bayercy Sabun var üstat, kuru gibi geldi bana ama karanlıkta iyi ayarlayamamış olabilirim(Big Grin), yine de iyi bir tıraş verdi bence, bir de kutu tatile giderken kullanışlı olur gibi
(29/06/2016, Saat: 02:41)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde en beğendiğim jilet Silver blue dir hocam. Sarı 7 o clocktan çok daha üstün görüyorum. Rimei zaten anlatmaya gerek yok. Tam kararında bir alet.

@LiuShang, nasıl bir üstünlük tespit ettiniz, çok methini okuduk bu forumda sarı 7oclockun zira...
(29/06/2016, Saat: 02:57)CanYoldas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bayercy Sabun var üstat, kuru gibi geldi bana ama karanlıkta iyi ayarlayamamış olabilirim(Big Grin), yine de iyi bir tıraş verdi bence, bir de kutu tatile giderken kullanışlı olur gibi
Sabun varsa bu sete bence ihtiyacınız yok Smile
Setin fiyatıyla bir sürü yeni ürün alıp deneyebilirsiniz.
Yüzde kopurtme yapıyor iseniz o setteki fırça yerine bir Semogue alırsınız Smile
Çok yönlendirmek istemiyorum aslında sizi ama fikrim bu şekilde; )
@bayercy, umarım ağabey dememde sakınca yoktur, zira benden yaşca bayağı büyüksünüz. O halde bu set hediye ettirilecek ağabey Big Grin Bu arada siz semogue fırça seviyorsunuz anlaşılan, hangisini kullanıyorsunuz? Bende şu an bir adet fe marka (eh anca denebilecek, benzinlikten alınma), bir adet wilkinson fırça (10 tl, watsons, fena değil, sanırım domuz), bir adet de isana sentetik var (sabunu kuru bulmam sentetik fırçadan kaynaklı olabilir sanırım), ama iyisi ve yenisini alırım ağabey Big Grin Bu tıraş işi beni batıracak... Ama bugün, yarın, sonraki ay falan alırım, siz yeter ki tavsiye edin Smile
@canyoldas keskinlik ve konfor olarak daha üstün buldum. Yüzüme daha iyi geldi. Şahsi görüşüm bu yönde. Silver blue yi şu An kullanmış olduğum feather Popular tto alette feather jiletten bile daha iyi buldum.
@LiuShang, feather jilet olarak siyah ambalajlı ve sarı ambalajlı iki çeşit var sanırım. Bendeki sarı ambalajlı olanı, sizdeki hangisi? Yoksa ikisi aynı mıdır?
@canyoldas benim feather siyah beyaz kutuda idi. feather aletin kutusunda vardı siyah beyaz bir kutuda 2 adet.
(29/06/2016, Saat: 04:34)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @canyoldas benim feather siyah beyaz kutuda idi. feather aletin kutusunda vardı siyah beyaz bir kutuda 2 adet.

Üstat benim bu şekilde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: