Muhteşem bir site
@FearOfATG @AbuzTech @3RD1 @manuple

Cevap geldi, Musterisiyle konusmus, 5000usd altında dusunmuyormus beyler.

Bu ay trafik sigorta odemeleri vs. vardı, beni asar, siz isterseniz konusmaya devam edin arkadasla. Smile
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
k9z2gp.jpg
Malum ekonomik kriz belki başka zamana Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Benim şubatta aracın martta da motorun sigortası ödendi. Oldu bilin bu işi. Ben pazarlığa geçiyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hayırlı olsun diyelim Caner komşum Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Ben almayayım, alana da mani olmayayım Smile
Bu rahatsız Amerikadan beni cepten aramaya basladı. İlla satacak siteyi bize.
@FearOfATG verim mi senin numarayı. Smile

2h2i5xg.jpg
Serdar komşum çok ölü fiyat çek, yani vermeyeceği fiyata, aramaktan vazgeçer belki.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@dikdik_s Serdar hocam, çiftçilikle alakam yok ama harman vadeli ödeme talep etmeyi düşünüyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Herifte pakistanlı göçmen tipi var. @dikdik_s komşu,  dünya üzerinde yüzlerce insandan Pakistanlı ile karşılaşmayı nasıl başarıyorsunuz? Yine geçenlerde yanılmıyorsam bir Pakistanlı ile macera yaşamıştınız. Smile
@ziyanınjileti
Pakistan ama buyuk ihtimal hintli olabilir. Zira hintliler senede 50milyar usd lık yazılım destegi, call center destegi sunuyor amerikalılara. Microsoft yardımı arıyorsun, zannediyorsun Microsoft un Detroit merkeziyle konusuyosun, halbuki acan hindistandan hintli.

Artık eskisi gibi site isim satıs olayı cok yok bildigim, icerik varsa site adı ne olursa olsun yuruyor, bu amcamda hazır bir musteri cıkmıs asılıyor iste garibim ne yapsın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tapatalk'mı, site mi? Niko 36 19,503 08/02/2019, Saat: 02:06
Son Yorum: Efrasyab
  Muhteşem buluşlar. Delidumrul 4 8,827 03/10/2013, Saat: 22:29
Son Yorum: ihtilaf
  site yavaşlığı errate 1 3,951 02/11/2012, Saat: 03:48
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: