En Son Ne Aldınız ?
(23/02/2017, Saat: 21:04)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d9b54f3849c4e2451281c3b09a5c6679.jpg

Yeni yavrucuklarım...

Gart...

İyi günlerde keyifle kullan @GartBnx kardeşim maviside çok hoş duruyorWink

(23/02/2017, Saat: 20:09)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Big Grin
Daha iyileri serjames ve sizlerin olsun üstadım

Big Grin Big Grin
@GartBnx cobalt, desenlerle, muhtesem duruyor. Bir arkadasta daha gormustum sanki ayni renkten burada birkac hafta once.
(23/02/2017, Saat: 21:04)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d9b54f3849c4e2451281c3b09a5c6679.jpg

Yeni yavrucuklarım...

Gart...

Oyyyy oyyyyy oyyyyy. Yavrucuklar gerçekten harika. Güle güle kullanın @GartBnx Burak Bey.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(23/02/2017, Saat: 23:01)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyyyy oyyyyy oyyyyy. Yavrucuklar gerçekten harika. Güle güle kullanın @GartBnx Burak Bey.
Teşekkür ederim

Gart...
(23/02/2017, Saat: 18:00)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısın @ahraz komşum. Liste açılsın verelim siparişleri. Siz 1 numaralı ile siyah kravat kullanıyorsunuz galiba özel günlerde (rahmetli babamdan biliyorum). Bir tane hatıra alırsınız, artık. Ben işim gereği mecburiyet içindeyim, ama tahmin edeceğiniz gibi bu durumdan rahatsız değilim Cool .

Allah gani gani rahmet eylesin Kıymetli Babanıza,Komutanımıza.Bir zamanlar siyahdı da kararttılar Hocam.Neyse,bilmiyordum ama çok mutlu oldum.Memnun oldum bu anlamda tanıştığımıza.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Zeytin,buğday tohumu,heliantus,ylang ylnag,sandal,sedir yağları ve E vitamini içerir.
Vücut,zihin ve ruh uyumunu sağlayan,duyguları harekete geçiren özelliğe sahiptir.
Cildi besler ve nemlendirir.
Tüm vücuda,özellikle uyumadan önce masaj yapılarak uygulanır.
Tamamen doğal hammadelerden hazırlanmıştır.
Kimyasal ve hayvansal maddeler,boya,parfüm ve koruyucu içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir4h47rq.gif[img]
Sandal içeriği nedeniyle aldım. Ancak ürünün kokusu yok. Gerek tıraş öncesi, gerek tıraş sonrası kullandım. Çok memnun kaldım. 150 ml plastik şişede, Watson'dan 24,50 TL'ye aldım. Tıraş dışı kozmetiğe uygun bir ürün olmasına rağmen, tıraş sonrası kullanımda memnun kaldığım için burada paylaşmak istedim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
39948bd8ec9bb23f5e461b8d200510db.jpg

Ürünler ve özenli paketleme için @impaticaret e teşekkür ediyorum.
(24/02/2017, Saat: 03:02)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah gani gani rahmet eylesin Kıymetli Babanıza,Komutanımıza.Bir zamanlar siyahdı da kararttılar Hocam.Neyse,bilmiyordum ama çok mutlu oldum.Memnun oldum bu anlamda tanıştığımıza.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende çok memnun oldum komşum. Vazifenizde üstün başarılar dilerim. Allah yardımcınız olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(24/02/2017, Saat: 14:27)mhilmipaydas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 39948bd8ec9bb23f5e461b8d200510db.jpg

Ürünler ve özenli paketleme için @impaticaret e teşekkür ediyorum.

@mhimipaydas hayırlı olsun güzel günlerde ,güle güle kullanın....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: