En Son Ne Aldınız ?
(14/03/2017, Saat: 09:20)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa Ticaret Mustafa Bey'e çok teşekkür ederim.30kan0y.jpg[/img][img]2nslxtt.jpg<br />[/img]

İyi günler de kullanınız. İnternet de yorumlara baktım. Kullanıcılar çok memnun. Ürünün resmi sitesinde -sakal gelişimini azaltır- şeklinde bir açıklama var. Bunu tam anlayamadım. Merak ettim, siz de böyle bir etki bırakacak mı? Belki de ürünün kuru kafa logolu olması bu özellik den dolayıdır.

Mutlu haftalar ve keyifli tıraşlar dilerim.
(14/03/2017, Saat: 11:07)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler de kullanınız. İnternet de yorumlara baktım. Kullanıcılar çok memnun. Ürünün resmi sitesinde -sakal gelişimini azaltır- şeklinde bir açıklama var. Bunu tam anlayamadım. Merak ettim, siz de böyle bir etki bırakacak mı? Belki de ürünün kuru kafa logolu olması bu özellik den dolayıdır.

Mutlu haftalar ve keyifli tıraşlar dilerim.
O yorumlari bende okudum. Ancak kimsede boyle bir etki yapmamis. Benim hosuma giden cok cabuk emilebilen gayet ince bir yapida olusu. Diger yogun urunlerin emilimi zor oldugu ve cildin nefes almasini engelleyip kasintiya yol actigini dusunuyorum. Bu baglamda bir suredir masaj yagini tiras sonrasi icin kullaniyordum. Bu urun beklentilerimi fazlasiyla karsiladigi icin begendim. Kokusu ise alisilmadik bir koku benim icin. Fakat rahatsiz edici degil.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(14/03/2017, Saat: 10:16)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad as koku nasıl
Beğendiniz mi

Ustat bu urunu en son yaklasik 30 yil once Ankara'da ogrenci iken dogum gunumde annem hediye etmisti. Inan sirf nostalji olsun diye ve kokusunu hatirlamak icin aldim. Ilk once hanima koklattim cok begendi. Ben kullanmadim henuz. Kullaninca hem performansini hem kokusunu yazacagim.6y
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(14/03/2017, Saat: 13:58)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustat bu urunu en son yaklasik 30 yil once Ankara'da ogrenci iken dogum gunumde annem hediye etmisti. Inan sirf nostalji olsun diye ve kokusunu hatirlamak icin aldim. Ilk once hanima koklattim cok begendi. Ben kullanmadim henuz. Kullaninca hem performansini hem kokusunu yazacagim.6y

Teşekkürler üstadım
Smile
Tüm komsulara yeni urunleri hayırlı olsun.

@Tahir komsum bana buyuk supriz yaptı. Hic beklemedigim yerden vurdu. Mustafa beyin (intergalactic sınıf) paketlemesi ile, bana bir hediye gondermis.
Ben koku ozurlu bir insanım ve bu urunu mustafa beyin urun cesidi arasında gormustum ama bir nevi kolonya deyip hic dikkatimi cekmemisti. Dostlar adamlar parfum yapmıs direk. Bu kadar hos ve unisex bir koku olamaz. Bende esimde bayıldık. Denemediyseniz varsa o sekil bir ihtiyac, cidden oneririm. Cok begendim.
Huzurunuzda tekrar tahir dostuma tesekkur ederim, sayesinde bir yeni urun daha ogrenmis ve begenmis oldum. Cok tesekkurler.
x2umva.jpg
@dikdik_s Abi güle güle kullan.Son zamanlarda cidden merak ettiğim bir ürün.Yorumlarda olumlu.@Tahir Abimiz yine inceliğini göstermiş,haddim olmayarak tebrik ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@dikdik_s  Serdar komşum, güle güle keyifle kullan sevgili kardeşim..Bizler için varlığın çok önemli ve ne yapsak az değerli katkılarına..
@ahraz kardeşim nazik mesajın için çok teşekkürler, siz burda benden kıdemlisiniz ve bende sizlerden öğrendim paylaşma ve Geltir nezaketini. Dostlarımızın güzelliği sağolsun..
@impaticaret Mustafa komşumuz sizede çok teşekkürler bizlere bu güzellikleri, mutlu anları yaşamaya vesile olduğunuz için..

Bazen dünyanın en ücra köşesinden bir jilet , bazen üretimi sonlandırılmış bir kolonya , araştırıp, bulup cımbızla çekiyorum. Ben bireysel kullanıp memnun olacağınızı düşünürken ürün akla hayale gelmeyecek dostluklara vesile oluyor Smile
Bu keyifli süreçlerdeki eksikliklerim için kusuruma bakmayınız. @dikdik_s , @tahir ve diğer arkadaşlar hepiniz çok daha iyisine layıksınız. İnşallah hep daha iyisine doğru gideceğiz.
Alan, kullanan hayrını görsün Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(14/03/2017, Saat: 23:50)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazen dünyanın en ücra köşesinden bir jilet , bazen üretimi sonlandırılmış bir kolonya , araştırıp, bulup cumbızla çekiyorum. Ben bireysel kullanıp memnun olacağınızı düşünürken ürün akla hayale gelmeyecek dostluklara vesile oluyor Smile
Bu keyifli süreçlerdeki eksikliklerim için kusuruma bakmayınız. @dikdik_s , @tahir ve diğer arkadaşlar hepiniz çok daha iyisine layıksınız. İnşallah hep daha iyisine doğru gideceğiz.
Alan, kullanan hayrını görsün Smile

Mustafa komşum çok teşekkürler o sizin incelik ve nezaketiniz Wink Serdar kardeşimin mesajı
İletmek bana kaldı..
2mg1hxl.jpg

Gecen gunden bir uyku eksikligim vardı. Elimde tablet aksam 9a dogru gitmisim ben koltukta kusura bakmayın. Guzel mesajları kacırmısım.
@Ahraz kardesim cok tesekkur ederim.
@İmpaticaret, mustafa kardesim cok guzel bir konuya degindin, bunları kisisel kullanım icin getiriyorsun ama bazen birilerine hediye, bir anı olarak gidiyor, kullanıldıkcı dostlar hatırlanıyor, bu zorlu hayatta sevgi, arkadaslık hatırlanıyor. Vesile oluyorsun sagolasın iyiki varsın. Paketlemeye yeni isim taktım (intergalaktik sınıf), hani isterse ısık yılı yol katetsin, biseycik olmaz.
Tahir dostum, senin arkandan bazı arkadaslara gonderdigim whatsapp mesajını bulmus, arkandan neler konusuluyo anla Smile
Tahir kardes siz evde bu urunu nereye koydunuz. Hanım diyor bende kullanırım, banyoya koysak benim tıras banyosu ayrı kucuk, banyolar yerine sokak kapısına yakın portmanto nun orda bir yeremi koysak diyorum kapıdan cıkmadan isteyen sıksın cıksın. Valla evde dert oldu, kim nerede nasıl kullanıcak diye Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: