En Son Ne Aldınız ?
(20/03/2017, Saat: 18:45)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aradolu'dan verdiğim siparişim nihayetinde gelebildi.

güle güle kullanın
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Çin'den sipariş ettiğim kayış ve yanında hediyesi master sifu tarafından bilenmiş 208 ustura geldi.

9azvc2.jpg

Bileme işinden anlamıyorum ama görebildiğim kadarıyla ağız yamuk açılmış. Olmadı master sifu Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(20/03/2017, Saat: 18:41)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @Aersin komşum, iyi günlerde kullanın inşallah.

Teşekkür ederim hocam.
@posicor komşum iyi günlerde kullan

(19/03/2017, Saat: 18:41)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Whipped Dog fırçam ve italianbarber siparişlerime kavuştum..Fırça, kabarcikli naylona bir kat sarılıp kağıt zarfa konmuş..bu kadar yolu kırılmadan geldiğine göre sağlam bi fırça galiba...
74918c289f4c9c9b7f29271014f9ec4e.jpg

@Men-Sup Ediz kardeşim güzel günlerde keyifle kullan.. Fırça çok güzel duruyor yorumları alırız artık Wink

(20/03/2017, Saat: 21:26)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @posicor komşum iyi günlerde kullan

Teşekkürler üstad.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@DeaKeN komşum, @Tahir abi teşekkür ederim.
@Aersin komşum güle güle kulanın çok şık olmuş.
@Rocnel üstad alacağınız olsun, titanyum titanyum diye kıvrandım , bana da bir sürpriz yapsaydiniz hiç hayır demezdim yani...
Çok güzelmiş @Aersin komşum, iyi günlerde keyifle kullanın..

(20/03/2017, Saat: 22:37)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum,  @Tahir abi teşekkür ederim.
@Aersin komşum güle güle  kulanın çok şık olmuş.
@Rocnel üstad alacağınız olsun,  titanyum titanyum diye kıvrandım , bana da bir sürpriz yapsaydiniz hiç hayır demezdim yani...

Siz de güle güle kullanın, sizde ki aleti de kaplamak için aparat gerekiyor, hep söylüyorum titanyum kaplamayı diğer kaplamalarla karıştırmayın diye. Örnek base plate kısmını makineye bağlıyamıyoruz, bir kısmı açıkta kalabiliyor, yani bir bölümü kaplamasız kalabiliyor, aparat yapınca sizin aleti de kaplarız.

Bu arada pirinç bir aleti kapladık, hatasız oldu, yarın sahibine yollanacak @ihtilaf çok uzun zamandır sabırla bekliyordu, yaklaşık 6 ay Smile bence çok güzel oldu, standarda oturtursak pirinç aletleri de kaplamaya alabiliriz.

Ben basit bir iki foto paylaşayım, ustad daha detaylı yazar.

290pxg2.jpg339txma.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(20/03/2017, Saat: 19:01)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güle güle kullanın

Teşekkür ederim komşum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: