En Son Ne Aldınız ?
(11/04/2017, Saat: 00:07)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir üstadım teşekkürler.
Timeless standı ikiside. Birini farklı makinada kullanacağım uyarsa. Smile

Uymazsa bir timeless daha iyi gider bu standa, kardeş kardeş dururlar.. Mesala Scalloped solid bar
Iyi günlerde kullanın..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2i1o9ya.jpg
Merkur Futur kervanına katıldım ben de. Progress'ten daha konforlu ve kullanışlı geldi bana..tabi daha 1 hafta oldu..e874445de15fd4b8e2ddd03bdccdd14b.jpg
@Men-Sup komşum güle güle kullanın Futur candır .
Geleneksel tıraşa yenimi başladınız bilmiyorum ama aldığınız ekipmanlar yeni başlayan içinde 40 yıl bu işin içinde olan birisi içinde gayet kaliteli.

Kendi adıma konuşayım, 1 adet agresif DE, 1 adet mild-agresif SE, 1 adet jiletli usturam var. Ucuzundan arko sabunum, yerli üretim kremlerim, 2 adet sıradan domuz fırçam ile geleneksel tıraşı seve seve yapıyorum.

Sizdeki ekipmanın tıraş zevkini ve kalitesini arttıracağına eminim.

Hayırlı olsun.
15 senedir ıslak tıraş oluyorum. Ancak son aylarda geltir ile tanışınca ufkum açıldı. Muhtelif ürünleri deniyorum. Çok mutluyum. Islak tıraşı ve geltir dostlarını seviyorum. ?
Teşekkür ederim @Nani Kuş komşum..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
374d83d2518c2130deedc1d76395f397.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/
@Men-Sup hayırlı olsun, ben futur aldıktan sonra diğer aletleri hiç kullanmadım galiba, o kadar kaliteli ve konforlu ki. Başka çift taraflı almayı düşünmüyorum, sizin de beğenmenize sevindim.
@utunc size de hayırlı olsun fırça uygun fiyatı ve kalitesi ile çok popüler oldu insanın alası geliyor Smile Stand takımı da çok şık duruyor , güle güle kullanın.
@FurkanY teşekkür ederim. Fırça 7. Yıl indirimi ile çok uygun fiyata gelmiş oldu. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün tabi özel indirim günleride olursa çok daha makul oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: