En Son Ne Aldınız ?
Çin den 7,99$ a sipariş ettiğim best tipi kıl yapısına sahip fırçam bugün elime ulaştı.Sahip olduğum 2. Porsuk fırçam .Omega pure ile kıyaslayıp bir yorum yapma şansım olacak.v2u549.jpg
Big Grin 
Edwin Jagger R35211SR ,makine ve yanında fırça tutucu Razorus'tan alındı. Aslında bir süre daha Ws Classic ile devam edip , sonradan bir makine almayı düşünüyordum. Ama Lyon maçı ve maç esnasında devrilen kadehler sabaha karşı bu  siparişi verdirdi bana.  Big Grin  Big Grin

9u9flf.jpg

EJ. kaliteli bir alet olduğunu hissettiriyor. Ws'ye göre oldukça ağır sanırım. Maalesef Ws şu an yanımda değil karşılaştıramıyorum. Mutfak terazisi gibi birşey de yok. Ama şık karton kutusunun içinde ,ayrı bir taşıma kutusu, ya da sunum kutusu gibi bir şey konmamış olması da beni şaşırttı.Şu kabarcıklı poşetlere sarılı hale geldi. Razorus'a da (sanırım Noyan Bey oluyor) keyifli paketlemesi için teşekkür ederim.
(22/04/2017, Saat: 16:12)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin den 7,99$ a sipariş ettiğim best tipi kıl yapısına sahip fırçam bugün elime ulaştı.Sahip olduğum 2. Porsuk fırçam .Omega pure ile kıyaslayıp bir yorum yapma şansım olacak.v2u549.jpg

Yorumunu bekliyoruz ayrıca beğenirseniz linkini de paylaşın.güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Rossman'a uğramışken tıraş ürünlerine göz attım şöyle bir. Tıraş sonrası tonik ilgimi çekti, güneş koruyuculu nemlendirici krem ve de denemek için jilet aldım. Fiyatlar fena değil.
b62114fad994d979df2e5a4fb1acf6dc.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Önceki seneler de İmpa ticaretten hem online hem de mağazadan alışverişlerim olmuştu. Mustafa Bey ile de tanışmıştım. Alışverişlerimden çok memnun kalmıştım.

Epey süre sonra geçen ay rahatsız ettim kendisini. Bir Tabac kase sabun ve uygun fiyatlı bir Semogue fırça satın aldım. Her zamanki gibi ilgili idi. Ürünlerim geldi. Daha önce Cella almıştım kendisinden. Tabac kokusu çok başka gerçekten. Parfümünü bile almayı düşünüyorum.

Ama Semogue fırça beni hayal kırıklığına uğrattı. Daha neredeyse ilk günlerde çatlamaya başladı dış kısım. Çok şaşırdım bu kadar çabuk böyle olduğuna. Fırçayı da çok sevdim yumuşacık. Mustafa Beye yazdım sordum. Cevapladı kendisi. Bu modellerde olmuş daha önce böyle şikayetler. O yüzden artık getirmiyormuş zaten.

Ben kullanıma engel olmadığı sadece görsel olduğu için çatlakları önemsemediğimi belirttim. Kendiside sorun büyürse yardımcı olacağını söyledi sağ olsun.

Ama çatlaklar parçalanmaya dönüştü çok hızlı bir şekilde. Her elime fırçayı aldığımda su yemiş duvar gibi döküldü ve çok kötü bir hal aldı. Bunların hepsi 1-2 hafta içinde oldu.

Buraya kadar iletişim çok hızlı ve sağlamdı. Karşılıklı yazışıyorduk devamlı. Böyle olunca Mustafa Bey den yardım rica ettim tekrar. Ama bu sefer dönüş alamadım.  Mail ulaşmadı veya yoğundu diyelim...

Bir iki hafta bekledim ve dönüş olmayınca çöpe attım. Ben de mizacım ve yaşım gereği böyle meseleleri uzatmayı sevmem. Birazda kızdım ve gittim 20 TL ye Jaguar 783 fırça aldım bir tane. Çok çok memnun kaldım. İlk günkü gibi hala ve kullanıyorum.

1-2 hafta içinde Semogue ne hale geldi göstermek istedim.

2 kullanımdan sonra hemen çatladı.

image1_zpstjtxuvov.jpg

Sonraki geçen her gün soyulmaya kırılmaya başladı.

IMG_2168_zpsuy4slnjm.jpg

IMG_2196_zpsberusoix.jpg

IMG_2197_zpstf3c99mv.jpg

Semogue elimde kalınca gidip aldığım Jaguar 783 fırça. ( Yeni sahra da Metro market arkasında kuaför malzemeleri satan çok büyük bir mağazadan aldım )

IMG_2206_zpsx20q75ar.jpg
Sayın @1905ss mesajınızı yanıtladım,beklemeye geçtim, bende sizden yanıt bekliyordum Smile bir hata oldu sanırım , kusuruma bakmayınız.
Aldığınız Semogue fırça değerindeki ürün talebiniz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Siparişinizi yazabilirsiniz. Ürün istemiyorsanız özelden iban yazmanız yeterli Wink
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa Bey,

Konuyu kapatmıştım kafamda aslında. Ama bu hassasiyetiniz mutlu etmedi dersem yalan olur.

Özelden yazarım isteğiniz üzerine. Doğru yerden alışveriş yaptığımı biliyordum ama siz bunu tekrar gösterdiniz. İlginiz için müteşekkirim.

Sevgiler saygılar
4305615404769_E_1_4.png

Alcohol, Aqua, Parfum, Diisopropyl Adipate, Hamamelis Virginiana Water, Glycerin, Propylene Glycol, Allantoin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 47005, CI 14720, CI 42051
Alc. 75% Vol.

Hindistan cevizi, sedir ve sandal ağaçlarının kokusu diye yazıyordu kutunun arkasında heyecanla ilk tıraşı bekliyorum Smile
(24/04/2017, Saat: 21:20)Scorpion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4305615404769_E_1_4.png

Alcohol, Aqua, Parfum, Diisopropyl Adipate, Hamamelis Virginiana Water, Glycerin, Propylene Glycol, Allantoin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 47005, CI 14720, CI 42051
Alc. 75% Vol.

Hindistan cevizi, sedir ve sandal ağaçlarının kokusu diye yazıyordu kutunun arkasında heyecanla ilk tıraşı bekliyorum Smile

Güle güle kullanın. Kendisini çok beğenerek defalarca kullandım. Beğeneceğinizi ümit ediyorum.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(24/04/2017, Saat: 21:20)Scorpion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4305615404769_E_1_4.png

Alc. 75% Vol.

Güle güle kullanın, sonunda buna karar verdiniz demek. İyi de yapmışsınız. Sonuçta Rossman, Watson vb. mağazaların after shave'leri EST gibi tıraş kolonyalarından muhtemelen daha iyidir. (En azından f/p olarak) Bende Isana'nın balsam'ını kullanmıştım, memnun kalmıştım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: