En Son Ne Aldınız ?
[/IMG]1625ljb.jpgGümrükte tutuluyor ikazından sonra bugün gelmesi süpriz oldu.26 mm silvertip VIGSHAVİNG fırçam.İlk temizliğini dükkanda yaptım.Dün akşam tıraş olduğum için yarın bakacağım tadına.Smile Aldıklarımla ilgili yorumları özensiz yazmak istemiyorum .KÜçük notlar alıp daha sonra teferruatlı bir değerlendirme yapacağım.Kullandığım pure tipten daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.
Fiyat 17,99$ (aliexpress7. Yıl etkinliği güncel fiyat 27 $
(25/04/2017, Saat: 18:28)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [/IMG]1625ljb.jpgGümrükte tutuluyor ikazından sonra bugün gelmesi süpriz oldu.26 mm silvertip VIGSHAVİNG fırçam.İlk temizliğini dükkanda yaptım.Dün akşam tıraş olduğum için yarın bakacağım tadına.Smile Aldıklarımla ilgili yorumları özensiz yazmak istemiyorum .KÜçük notlar alıp daha sonra teferruatlı bir değerlendirme yapacağım.Kullandığım pure tipten daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.
Fiyat 17,99$ (aliexpress7. Yıl etkinliği güncel fiyat 27 $

Güzel günlerde kullanın komşum. Ben de beklemedeyim.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKeN üstadım teşekkür ederim.Umarım senin fırçada en kısa zamanda gelir ve güzel günlerde kullanırsın.
Fırça, alet, tıraş tası aliekspresten 71 TL (19,37dolar) 29 martta verdiğim sipariş 21 nisan da geldi. Kutuyu bugün açabildim.Normalde daha fazla tutuyordu aliekspres 7. yıl indirimi yaptı. Sadece fırça ve alet 18,37 dolar tutarken 3 dolarlık tas ekledim 19,37 dolar oldu tıraş tası 1 dolara geldi yoksa almıcaktım ama iyi ki de almışım çok şirinmiş.
Çok karlı bir alışveriş oldu ürünleri kullandıkça kendi sayfalarında yorumlarım.

Vigshaving 26 mm Finest Porsuk : keçi gibi kokusu vardı temizlemek için bugün gün boyu uğraştım ve koku büyük ölçüde çıktı. Yüzde 10 luk çamaşır suyu-su karışımı peşinden karbonatlı su karışımı peşiden duş jeli şampuan karışımı ve en son lavanta kolanyası ile kokuyu çıkardım. Knot çapı 2,86cm çevresi 9cm tabi taban çapı daha düşüktür. Kıl yoğunluğu tatmin edici düzeyde. Kıl dökmesi temizlik sırasında 7 tane sonrasında dökülmeyecek gibi dökülenler çok ince kıvırcık kıllardı. Bazı kıllar üstten makasla düzeltilmiş gibi o yüzden bir miktar batıcılığı hissedilir düzeyde. Standı biraz dar gibi geldi geçiş noktası 2,6cm ama biraz zorlanarak geçiyor. Şimdilik iş görür porsuk kılı bir fırça gibi duruyor.

Ming Shi Shaver 2000s Futur Klonu Ayarlı Tıraş Aleti : gayet güzel alet biraz daha özenli yapılmış olsa futurdan hiç bir farkı olmayacak. Elimdeki merkür 34c ile tıraş açısını ve aralığını karşılaştırdığmda 3-4 üncü ayara denk geliyor gibi tabi tıraş performansı nasıl olur bilinmez. Ama agresiflik derecesini 6 nın üstüne istediğiniz kadar çıkarabiliyor olabilmemiz çok iyi

Tıraş tası : çelikten yapıldığı söyleniyor çift katmanlı yani iç içe geçirilmiş iki tane tas gibi düşünün elinizle tabana bastırınca çöküyormuş gibi oluyor bu özelliği ile arasında hava olduğu yani çift katmanlı oluşu ısı yalıtımı için ideal bir özellik gibi duruyor. Çapı 7cm yüksekliği 5cm olup küçük dediğimiz türden tam avuç içine sığacak kadar 100gr lık Dax marka wax ın kutusu gibi.

Derby(7adet) ve arko(4adet) sabun toplam 12tl verdim  berber toptancısı Ankarada ilkiz sokakta en sonlardaki dükkandan birinden aldım. Özellikle derby çok sevdiğim için fazla fazla aldım.

Fırça ve aleti yabancı sitelerden bulup alıp deneyen ve bizlerle paylaşan ve vesile olan tüm üstatlara teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca indirim, fırsat ve benzeri durumlarda bizleri bilgilendirmede paylaşımda bulunan tüm geltir üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Ben de naçizane elimden geldiğince yol göstermek için paylaşımda bulundum.

2rcuzxc.jpg
@mahmut komşum sağlıkla kullanın keyifli tıraşlara
@Nani Kuş teşekkürler komşum iyi tıraşlar
15dnng4.jpg

Mühle R89 haricindeki ürünleri İMPA Ticaretten satın aldım. Alışverişimden gayet memnun kaldım. Bu denli ürün çeşitliliğini bize sağladığı için teşekkür ederim.
(26/04/2017, Saat: 00:42)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15dnng4.jpg

Mühle R89 haricindeki ürünleri İMPA Ticaretten satın aldım. Alışverişimden gayet memnun kaldım. Bu denli ürün çeşitliliğini bize sağladığı için teşekkür ederim.

Hayirli olsin uşşağum Smile
Bu hangi cella'dur ?
(26/04/2017, Saat: 01:06)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsin uşşağum  Smile
Bu hangi cella'dur ?

Sağolasun kardaşum. Bu bilduğumuz Cella'dur. Yenilerine boyle kutu yapmişler
(26/04/2017, Saat: 01:08)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasun kardaşum. Bu bilduğumuz Cella'dur. Yenilerine boyle kutu yapmişler

Nassi ?? Ha anladum , gule gule kullanasun Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: