En Son Ne Aldınız ?
M0zgV2.jpg

Bunlar da benim son parçalar. taskind üstada teşekkür ederim
@Serjames hayırlı olsun.Resmi geçit töreni gibi olmuş.. Smile Güzel günlerde güle güle kullan.
de te fabula narratur.!
(29/05/2017, Saat: 18:39)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kırmızilari dizmişun hemşehrim Smile hayırlı olsun güle güle kullan

(29/05/2017, Saat: 18:40)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günler de kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(29/05/2017, Saat: 19:12)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames hayırlı olsun.Resmi geçit töreni gibi olmuş.. Smile Güzel günlerde güle güle kullan.

Dostlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim , daha güzelleri sizlerin olsun  Wink
@Serjames, hayırlı olsun komşum, güzel ürünler almışsınız. Cadı fındığı için kısa bir yorum alabilir miyiz?
(29/05/2017, Saat: 23:09)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames, hayırlı olsun komşum, güzel ürünler almışsınız. Cadı fındığı için kısa bir yorum alabilir miyiz?

Teşekkür ederim komşum . Daha iyisi sizlerin olsun .

Cadı fındığı içinse kokusu çok çok ağır bir koku , bildiğimiz elma sirkesi gibi .
Performans içinse gayet iyi , tavsiye ederim .

İlk izlenimlerim bunlar . Bir puan verecek olursam 10/8
Bir bilgi olarak yazmak istedim: Cadı Fındığının böyle kokmayan, gayet nötr olanları da var. Yüzlerce yıldır kullanımda olmasının nedeni anlaşılır, tonik ve toparlayıcı olarak gayet iyi.

Sent from my iPad using Tapatalk
(29/05/2017, Saat: 23:31)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum . Daha iyisi sizlerin olsun .

Cadı fındığı içinse kokusu çok çok ağır bir koku , bildiğimiz elma sirkesi gibi .
Performans içinse gayet iyi , tavsiye ederim .

İlk izlenimlerim bunlar . Bir puan verecek olursam 10/8

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Kokusu cazip gelmedi ama performansı için kullanmak istediğim bir ürün.

@SumNauta kokusu nötr cadı fındığı olduğunu bilmiyordum, paylaşım için teşekkürler.
(30/05/2017, Saat: 12:39)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim bilgilendirme için. Kokusu cazip gelmedi ama performansı için kullanmak istediğim bir ürün.

@SumNauta kokusu nötr cadı fındığı olduğunu bilmiyordum, paylaşım için teşekkürler.

Komşum koku için Razorusta ki T.N.Dickons dan vazgeçme . Sürdüğün anda koku moku kalmıyor . İlginç sadece şişede iken öyle kokuyor . Yüze sürülünce çok çok hızlı emiliyor . Performans olarak şöyle belirteyim dün akşama doğru sürmüştúm , saat 6 civarı . Sabah uyanığımda etkisi hala devam ediyordu .
Cildi rahatsız etmeyecek derecede sıkılaştırıyor , yani diğer cilt sıkıcılaştırıcılardan çok daha konforlu . Kullandığım toniklerin çoğu cildi fazla geriyordu , özellikle dudak kenarlarında kızarma ve çatlamaya neden oluyorlardı . Bunda böyle bir durumla karşılaşmadım .
Kıl döken Paladin PK-47 ye Romera knot.
ZEgXW0.jpg
@mertsel hocama teşekkürler, bu güzel scuttle ve şahane paketleme için

xqc377.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: