En Son Ne Aldınız ?
@Serjames Teşekkür ederim.Aynen dediğiniz gibi oldu.Hayat böyle birşey zatenSmile
(13/06/2017, Saat: 16:18)Mert_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: r2sqjb.jpg

Mert bey, daha biraz önce sordunuz ne çabuk aldınız Smile

Hayırlı uğurlu olsun.

Gem jiletlerin sırt kısmı eşit değildir. Yani bir yüzü alete girer diğer yüzü girmez, jilet sıkışarak girerse sakın zorlamayın.

Kullanım ile ilgili sorunuz olursa burdayım, saygılar.

Not: Yeni kutular çıkacak, talep ederseniz gönderebilirim.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(13/06/2017, Saat: 16:18)Mert_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: r2sqjb.jpg

Hayırlı olsun çok şık görünüyor güle güle kullanın.

Ben de ilk SE aletim olarak GEM almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı
@rocnel Murat bey, ürünleriniz bittiği zaman kolay kolay yeniden üretilmediği için hemen aldım Smile.Herkesin en büyük şikayetide bu zaten.Jilet yerleştirme konusuna gelince başlığın sağ tarafından jiletteki Gem yazısı üstte olucak şekilde yerleştirdim.Biraz zorlandı ama sıkışma gibi birşey olmadı.Daha sonrasında ise jilet kolay girip çıkmaya başladı.Bu şekilde doğrumu yoksa tavsiye ettiğiniz başka bir yol varmıdır?

@Oguzhan53 Teşekkür ederim.Agresif alet seviyorsanız memnun kalıcağınıza eminim.
(13/06/2017, Saat: 21:17)Mert_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Murat bey, ürünleriniz bittiği zaman kolay kolay yeniden üretilmediği için hemen aldım Smile.Herkesin en büyük şikayetide bu zaten.Jilet yerleştirme konusuna gelince başlığın sağ tarafından jiletteki Gem yazısı üstte olucak şekilde yerleştirdim.Biraz zorlandı ama sıkışma gibi birşey olmadı.Daha sonrasında ise jilet kolay girip çıkmaya başladı.Bu şekilde doğrumu yoksa tavsiye ettiğiniz başka bir yol varmıdır?

@Oguzhan53 Teşekkür ederim.Agresif alet seviyorsanız memnun kalıcağınıza eminim.

Smile

Bu çelik aletlerin üretimi çok zor. Seri olarak üretilmiyorlar. Talaş kaldırmalı tüm işler böyledir. Yeterince yapıyıruz ama genelde ilk günlerde bitiyor.

GEM jiletlerin ölçüsü değişiyor. Bazen sıkı girebilir ama kesinlikle tıkanmadan girmelidir. Bir kaç yerleştirme çıkarma işleminden sonra çok daha hızlı olur. Hazneyi temizlemek isterseniz diş ipi kullanın.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız irtibata geçin.

Saygılar
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

8fb8318c297a2a08b625cf94221003b8.jpg
Eskilerden ......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
n37qit.jpg
optdm1.jpg
Gillette Aristocrat 15
Wilkinson namı diğer'STİCKY
Komşularım resim kalitesi çok kötü biliyorum.Bunlar ilk deneyimler zamanla daha iyilerini eklerim  umarım.
(14/06/2017, Saat: 22:33)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette Aristocrat 15
Wilkinson namı diğer'STİCKY
Komşularım resim kalitesi çok kötü biliyorum.Bunlar ilk deneyimler zamanla daha iyilerini eklerim  umarım.

Ikisi de nefis görünüyor. Güle güle kullanınSmile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@KAYHAN abi harika görünüyorlar.Güle güle kullan. CoolSticky çil çil parlıyor.
de te fabula narratur.!
İyi günlerde kullanın Ayhan abi güzel parçalar.
Selamlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: