En Son Ne Aldınız ?
@SumNauta , abi hayırlı olsun . Krala gönderilen hediyeler gibi olmuş . Çeşit , çeşit . Her biri birbirinden güzel  . İmrendim doğrusu .

God Save the King  Dodgy
( Kendimi Galler prensi gibi hissettim  Big Grin  )
(22/06/2017, Saat: 15:25)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3qjkZ4.jpg

Fırçam geldi. Razorus Noyan Bey'e de ilgisi ve gönderdiği hediye için teşekkür ederim. Tıraş öncesi ürün hiç kullanmamıştım çok çok iyi oldu benim için.

Hayırlı olsun kardeşim , çok güzel bir fırça . Ama bu fiyata değer mi emin değilim . Fs'ler daha f/p ürünü gibi . Bende ileride alabilirim belki bir tane .
@SumNauta üstadım iyi günlerde kullanın.. @GartBnx üstad çok çok teşekkürler sevgiler sağolsun bu konuda upgrade imiz sayesindeSmile @Nani Kuş Devrim üstadım her tavsiyesi 10# MdC Vetiveri kullanmayı dört gözle bekliyoruz.. Sevgiler Selamlar

(22/06/2017, Saat: 15:39)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun kardeşim , çok güzel bir fırça . Ama bu fiyata değer mi emin değilim . Fs'ler daha f/p ürünü gibi . Bende ileride alabilirim belki bir tane .

İnanın SOC fiyatının hakkını verir Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@Serjames komşum iyi günlerde keyifle kullanın. Ben SOC porsuk ilk defa sizde gördüm çok şık Smile Selamlar Sevgiler

(22/06/2017, Saat: 15:45)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnanın SOC fiyatının hakkını verir Smile

(22/06/2017, Saat: 15:47)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames komşum iyi günlerde keyifle kullanın. Ben SOC porsuk ilk defa sizde gördüm çok şık Smile Selamlar Sevgiler

Dostlar yapmayın bayram öncesi bana hesabı boşalttıracaksınız Big Grin

Bir tane SOC almak forum üyeleri için farz oldu Smile
İyi bir fîrça olduğumdan şüphem yok ama estetik olarak hoşuma gitmiyor . Ama yine de alacağım bir tane . Kendime bir bayram hediyesi yapmış olurum hem
Smile

Saygılar , Sevgiler @Tahir ağabey Wink
@SumNauta komşum güzel günlerde güle güle kullanın.Nasıl ifade edeyim diye düşündüm.ACE OF ACES...ekipmanı anlatır herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
@marek Kavuştum kardeşim teşekkür ederim. Noyan Bey gerçekten işini ülkemiz standartlarının çok çok üzerinde bir kalite ve nezaketle yapıyor.

@Serjames abi teşekkür ederim FS kullanmadım ama SOC'un fiyatının hakkını vereceğine inancım tam. Bakalım zamanla göreceğim artık.
(22/06/2017, Saat: 15:36)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @SumNauta , abi hayırlı olsun . Krala gönderilen hediyeler gibi olmuş . Çeşit , çeşit . Her biri birbirinden güzel  . İmrendim doğrusu .

God Save the King  Dodgy
( Kendimi Galler prensi gibi hissettim  Big Grin  )

Teşekkür ederim @Serjames kardeşim.

Belki de Kralımdır, sarayda boş boş gezmek yerine kitap okumaya bolca zaman buluyorumdur Şu teşrifatlar filan da olmasa okuduğumun 5 katını okurum

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22/06/2017, Saat: 15:59)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @Serjames kardeşim.

Belki de Kralımdır, sarayda boş boş gezmek yerine kitap okumaya bolca zaman buluyorumdur Şu teşrifatlar filan da olmasa okuduğumun 5 katını okurum

Sent from my iPhone using Tapatalk

7NX4rr.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: