En Son Ne Aldınız ?
@KAYHAN komşum hayırlı olsun. Ben resmi görünce heyecanlandım, sizi düşünemiyorum. İnsan hangisinden başlayacağını şaşırır.
(18/07/2017, Saat: 20:54)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağol Serdar bulmak yetmiyor talebi arttırmak lazım örneğin Black Beauty sayısı çiftli rakamlarda  Big Grin

Big Grin orası öyle abi .

(18/07/2017, Saat: 21:06)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames hocam teşekkür ederim.Foruma başlarken bir komşum ''toplayıcılık ruhunda varsa durduramazsın''demişti. Big Grin  Big Grin .En azından kullanmadığım aleti almayarak kendimce bir denge kurmaya çalışıyorum. Smile

Doğru demiş , kolleksiyonculuk insanın kanına bir girdimi insan kolay kolay bırakamaz bu alışkanlığı Big Grin
(18/07/2017, Saat: 23:00)Birole Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN komşum hayırlı olsun. Ben resmi görünce heyecanlandım, sizi düşünemiyorum. İnsan hangisinden başlayacağını şaşırır.

Teşekkürler  komşum sadece bunlar olsa iş kolayda  Big Grin
Selamlar,
'Gelse de olur gelmese de olur' mantığıyla Aliexpress'den Gillette Blue çift taraflı tıraş bıçağı aldım. Kargo dahil 5 dolara. İçinden 5 adet Blue Blade jilet çıkıyormuş.

Alalı yaklaşık 25 gün oldu kargo takip sayfasına göz attım hava yolu firması tarafından taşıma sürecinde diyor.

Saygılarımla,

2045684135.html

33us5f7.jpg
(22/07/2017, Saat: 13:42)Lockhead Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
'Gelse de olur gelmese de olur' mantığıyla Aliexpress'den Gillette Blue çift taraflı tıraş bıçağı aldım. Kargo dahil 5 dolara. İçinden 5 adet Blue Blade jilet çıkıyormuş.

Alalı yaklaşık 25 gün oldu kargo takip sayfasına göz attım hava yolu firması tarafından taşıma sürecinde diyor.

Saygılarımla,

2045684135.html

33us5f7.jpg
Güle güle kullanın ürün orijinali kadar olmazda iş görür.
Teşekkürler... kullanmak için alınmadı Aristocrat hala ilk 11'de. Smile
belki birine hediye edilecek güzel bir üründür.
Yeni numuneler geldi :

2h3ynua.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Yeni urunleri komsularıma hayırlı olsun. Zevkli tırasları olsun.

İmpa mustafa beye teesufler olsun. Bu nedir hocam yahu. Getiriyon boyle acaip seyler, ne butce bıraktın, ne evde yer. Smile
Bu nasıl fırca. Tesekkurler.

34ik9rn.jpg
(26/07/2017, Saat: 15:53)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni numuneler geldi :

Güle güle kullanın komşum. Sanırım Maggard'dan aldınız. Kaç günde geldi? Benim paket 60 günü geçti kayboldu sanırım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Güle güle kullanın beyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: