En Son Ne Aldınız ?
@kral arthur, @marek, teşekkür ederim.

Bugün rimei tıraş aleti ve kutunun içinden çıkan jiletle ilk tıraşımı oldum. Fiyatına göre beklentimi tam olarak karşıladı. Kullan-at tıraş bıçaklarına göre çok daha yakın tıraş oldum.

Boğazımda adem elmasının 2 cm kadar üst çaprazında sıkıntılı bir bölge var. Sakalım orada spiral çıkıyor. O kısım oldum olası zaten sorunlu idi. Onun haricinde acemiliğime rağmen bir tahriş yaşamadım diyebilirim.

Arko tıraş kreminin kötü olduğunu forumda okumuştum ama yine de denemek istedim. Kıyaslamamı sadece Arko sabunla yapabilirim. Gerçekten kötüymüş Smile. 3-4 cm kullandım. Köpük hoşuma gitmeyince 1-2 cm daha ekledim. İlk başta köpürmüyor ve su istiyor. Daha sonra suyu fazla bulup zayıf köpük oluyor. 2-3 dakika kapta çevirdikten sonra biraz daha köpüğe benziyor fakat suratta sönme eğilimine giriyor. Tıraş köpüğü tarzı bir karakteri var. Kokusu güzel ama işe yarar bir ürün değil. Arka sabun kullanırken bir damla ekleyerek tüketmeyi düşünüyorum.
(29/07/2017, Saat: 19:13)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kral arthur, @marek, teşekkür ederim.

Bugün rimei tıraş aleti ve kutunun içinden çıkan jiletle ilk tıraşımı oldum. Fiyatına göre beklentimi tam olarak karşıladı. Kullan-at tıraş bıçaklarına göre çok daha yakın tıraş oldum.

Boğazımda adem elmasının 2 cm kadar üst çaprazında sıkıntılı bir bölge var. Sakalım orada spiral çıkıyor. O kısım oldum olası zaten sorunlu idi. Onun haricinde acemiliğime rağmen bir tahriş yaşamadım diyebilirim.

Arko tıraş kreminin kötü olduğunu forumda okumuştum ama yine de denemek istedim. Kıyaslamamı sadece Arko sabunla yapabilirim. Gerçekten kötüymüş Smile. 3-4 cm kullandım. Köpük hoşuma gitmeyince 1-2 cm daha ekledim. İlk başta köpürmüyor ve su istiyor. Daha sonra suyu fazla bulup zayıf köpük oluyor. 2-3 dakika kapta çevirdikten sonra biraz daha köpüğe benziyor fakat suratta sönme eğilimine giriyor. Tıraş köpüğü tarzı bir karakteri var. Kokusu güzel ama işe yarar bir ürün değil. Arka sabun kullanırken bir damla ekleyerek tüketmeyi düşünüyorum.
Rimeiden memnun kalmanıza sevindim.Arko cool kremi kullanıyorum ara ara kokusunu sevmedim ama köpüğü yeterli geliyor bana.Bahsettiğiniz sıkıntılı bölgeyi fazla zorlamayın.
Keyifli tıraşlar dilerim...
Degerli komsularim. Geleneksel tirasa 02.10.'16'da baslamisim. O gun bugundur haftada 2-3 de olsa kaytarmadan jiletle yola devam ettim. Son bir iki aydir parcali makinelerin yaninda ustura denemek niyetindeydim. Hatta bunun icin Impa'dan Dovo alma niyetim vardi.

Haftasonu oglumla esimi, esimin memleketi Eskisehir'e birakip Istanbul'a dondum. Evde yalniz kalmak yerine annemde kalmayi tercih ettim. Annem sabah Eminonu'ne gitmeyi teklif edince hep internet uzerinden alisveris yaptigim Impa'ya gitme ve hep telefonla konustugum Mustafa Bey'le de yuzyuze gorusme imkani buldum. Cok da keyifli bir gun gecirmis oldum. Hele de aldiklarimi annem ismarlayinca ?

Mustafa Bey ustura denemesini Dovo yerine Ali Biyikli ile yapabilecegimi soyledi. Oyle olunca tavsiyesine uydum.

1efc4cdfbdec2bfa72c7867b891da2f7.jpg

Tekrar sohbeti, yardimlari ve hediyeleri icin kendisine cok tesekkur ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Dr.Fahrenheit komşum annenin ellerinden öper güzel ürünlerinizi sağlıkla kullanmanızı dilerim .
(07/08/2017, Saat: 21:38)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dr.Fahrenheit komşum annenin ellerinden öper güzel ürünlerinizi sağlıkla kullanmanızı dilerim .

Çok teşekkür ederim @Nani Kuş Üstadım. İşin güzel tarafı annem bayıldı İmpa'ya ve satılan ürünlere, malum sadece tıraş ekipmanları yok Mustafa Bey'in envanterinde. Ben sen yokken de gelirim buraya diyor Big Grin
YNL5La.jpg
(08/08/2017, Saat: 11:56)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: YNL5La.jpg

Hayırlı olsun komşum iyi günlerde kullanın...
Abi hayırlı olsun. Guzel urunmus.
Mor renk halka seçiminden dolayı da ayrıca kutlarım abi. Tongue Big Grin
@kral arthur üstadım teşekkürler.
@dikdik_s üstadım teşekkürler. O fuşyanın koyusu. Çok düşkünüm o renge. Big Grin
@AKadir abi çok güzel bir alım yapmışsınız. Güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: