En Son Ne Aldınız ?
Viktorya Dönemi (1832-1901) enfiye kutusu. Haftaya gelmesini bekliyorum.

w2ip79.jpg
Traditionalshaving.co.uk den merkur futur aldım. Pazartesi kargo yollandı. Çarşamba günü öğlen elimdeydi. Bu hız beni çok şaşırttı. Sizce nasıl?
(07/02/2013, Saat: 11:15)abismo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Traditionalshaving.co.uk den merkur futur aldım. Pazartesi kargo yollandı. Çarşamba günü öğlen elimdeydi. Bu hız beni çok şaşırttı. Sizce nasıl?

Aynı gün benimde R41 kargoya veridli ama daha gelen giden yok.Belki bu gün gelmiştir.

Hayırlı olsun.
Bahçelievler'de oturan varsa postanızın gelmesi uzun sürebilir. Bir arkadaşım postasını almaya gitti bulamamışlar postasını. Rastgele dizmişler, tek tek etiketlerine bakarak aramışlar. Çok saçma şeyler olmuş.
(07/02/2013, Saat: 11:15)abismo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Traditionalshaving.co.uk den merkur futur aldım. Pazartesi kargo yollandı. Çarşamba günü öğlen elimdeydi. Bu hız beni çok şaşırttı. Sizce nasıl?

Takipli miydi öyleyse ptt kargo mu getirdi?
geçen hafta ebayden aldım bugün ptt ye uğrayıp teslim aldım. Çok şık dokunması hoş bir ağaçtan kutu. 1800lü yıllara ait antika. 7x4x2cm ölçülerinde. Çok sıkı kapanıyor.
2z3ncxz.jpg
Kaç aydır kendimi tutuyordum.
Dayanamadım.
Progress 570 ve Muhle R41 az önce takipli olarak connaught shaving den aldım.Toplam 72.50 pound
wp8e01104e.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSLccKwdedaInhUltM3eNW...YDxJvhgwlg
(12/02/2013, Saat: 12:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaç aydır kendimi tutuyordum.
Dayanamadım.
Progress 570 ve Muhle R41 az önce takipli olarak connaught shaving den aldım.Toplam 72.50 pound
wp8e01104e.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSLccKwdedaInhUltM3eNW...YDxJvhgwlg

ben de progress için hala kendimi tutuyorum. 37 slant daha yeni geldi ama keşke progress alsaydım..Confused
morhipodan
16 gb sandisk flash bellek
king saç kesim aleti k 074 calippo
kargo dahil 27 liraya geldı ıkısı

bugun son kullanım tarıhı olan 15 tl cek var eski hesaplarda
androıd yada ıos uygulamasından gırıp odersenız kargoda bedava 6 da ordan
21 kar edebılırsınız bu gune ozel

cok guzel kravatlar var 7.90 dan 59 cesıt cıvarı onerırım bakmanızı
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Şöyle bir başlığımız var arkadaşlar.

http://www.geltir.com/thread-1861-page-12.html

Hızlı Menü: