En Son Ne Aldınız ?
(18/09/2017, Saat: 15:38)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slant Night

Test driving sponsored by DicDic The Supermod Love u bro!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(18/09/2017, Saat: 16:02)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de @dikdik_s üstadın etkisiyle 39c bulamayınca, @impaticaret Mustafa Beyi dinleyip x3 kafa aldım. Yakınlık ve konfor olarak bugüne kadar hiç yaşamadığım bir deneyim. Forumda bulamam endişesi ile Shavenation'dan da SE matte sap siparişi geçtim hemen.

Hayırlı olsun komşular , güle güle kullanmanız dileğiyle .
@ahraz slant kafa ya da sap+slant kafa olduğunu anladım. Kafaların ikisi krom kaplama veya paslanmaz, diğer ikisi titanyum kaplama sanırım bunu da anladım. Bunların ötesinde obje olarak görsel açıdan çok güzeller Smile.

@dikdik_s almak isteyenlere sponsor mu oluyor dediniz? İki tane alana iki tane de hediye mi ediyor?
Ahraz kardes slantları merak etti, oyle bir deneme seti gonderdik kendisine.
Ben uzun surecte ara ara aldıgım icin, arka arkaya test etme imkanı bulamadım. Caner kardesim simdi arka arkaya kullanınca, aralarındaki farkları, hissiyatları daha guzel tarif edebilir diye dusunuyorum.

Hasssas ciltli arkadaslara, sert kıllı arkadaslara slant makinaları oneririm, hissettirmeden gorevini sessiz sedasız icra eder. Bir slantınızın olması her zaman tavsiyemdir. Bir yerde makinelerin genel ozelliklerini yazdıydım da hangi konuda oldugu su an aklıma gelmedi.
@Serjames @pilotic Teşekkür ederim arkadaşlar.Deneme sürecinden Sonra hepsini kapsayan bir inceleme yazarım.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz kardeşim iyi sürüşler benim de slant takibinde olduğum bu dönemde yorumlarını merakla bekliyorum
5131446df716d1968d0c462732b52f10.jpg

Bu haftasonu @Impa'dan Feather Artist Club SS shavette ve jiletlerini almistim. Sagolsun Mustafa Bey zarif bir de hediye eklemis yanlarina.

Az once ilk tirasimi oldum. Detaylari Feather'in basliginda aktaracagim.

Muhle Rocca
1c6cd1f6ac1f054e59988aacc1c3eda6.jpg

Mutluyum......

Gartbnx....
(20/09/2017, Saat: 23:58)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1c6cd1f6ac1f054e59988aacc1c3eda6.jpg

Mutluyum......

Gartbnx....

Güle güle kullanın üstat

Daha önceden bahsi geçtiyse veya bu konunun adabı bu şekildeyse bilemiyorum ama alınan şeylerin ve günün tıraşına konulan fotoğraflardaki ürünlerin altlarına isimleri yazılsa nasıl olur? En azından nedir, ne değildir araştırmak isteyenler için iyi olmaz? Ürünlerin ismi olmayınca görsel olarak güzel bir görüntünün ötesine gitmiyor.
@GartBnx üstad çok şık iyi günlerde keyifle kullanınSmile Selamlar Sevgiler..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: