En Son Ne Aldınız ?
Evet dostlar son siparisler elimize ulastı, gorusemedigimiz aralıkta.
İncelemesinde yazdıgım; banyodan cıkıp 2 tane siparis verdim dedigim tabula lar geldi. Tabula için İmpa bir ihtimal getiririm belki demisti. Emin degilim sorarsınız. Yanına Alvarez Gomez deodorant eklemisim arada unutmusum. Harika bir limon kokusu eski kaliteli bir limon kolonyası kokusunda. 35TL ye İmpada varmıs bilseydim direk mustada beyden soylerdim, yurt dısı ile aynı para neredeyse hic dısarıdan soylemenize gerek yok. Varsa ihtiyacınız alın derim bu roll-on dan impadan.

Tıras kasesi ali express, bunun benzerini yine tedarikcilerimizden razorus dan proraso marka olarak temin edebilirsiniz. Plastik tutma kollu hos bir kopurtme kasesi.

2w6eb92.jpg
(29/10/2017, Saat: 16:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet dostlar son siparisler elimize ulastı, gorusemedigimiz aralıkta.
İncelemesinde yazdıgım; banyodan cıkıp 2 tane siparis verdim dedigim tabula lar geldi. Tabula için İmpa bir ihtimal  getiririm belki demisti. Emin degilim sorarsınız. Yanına Alvarez Gomez deodorant eklemisim arada unutmusum. Harika bir limon kokusu eski kaliteli bir limon kolonyası kokusunda. 35TL ye İmpada vardı unuttum, yurt dısı ile aynı para neredeyse hic dısarıdan soylemenize gerek yok. Varsa ihtiyacınız alın derim bu roll-on dan impadan.

Tıras kasesi ali express, bunun benzerini yine tedarikcilerimizden razorus dan proraso marka olarak temin edebilirsiniz.  Plastik tutma kollu hos bir kopurtme kasesi.

2w6eb92.jpg

Komşum hayırlı olsun. Güle güle kullanın
@dikdik_s komşum, ürünleriniz hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın inşallah.

Sabırsızlıkla beklediğim siparişim geldi sonunda Smile

Dy7yJZ.jpg
882182570ed6f2d8e9bc89039c4e957d.jpg

@dikdik_s komşumun hediyesi. 7 o clock başta olmak üzere hepsi merak ettiğim jiletlerdi. Kendisine teşekkür ederim
(29/10/2017, Saat: 17:15)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabırsızlıkla beklediğim siparişim geldi sonunda Smile

Dy7yJZ.jpg

wooow. Güzelmiş. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın komşum
(29/10/2017, Saat: 17:18)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wooow. Güzelmiş. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın komşum

Teşekkür ederim komşum. Sizin jiletler de hayırlı olsun. Bu jiletler bence favorileriniz arasına girecektir.
@Dragon Lafımı olur kardesim, nedense o gun bir tutuklugum ustumdeydi, baska cesitler vardı kullanmısındır diye gondermedim. Bu seferlik bu kadarcık oldu kusura bakma tekrar. zevkli tırasların olsun.

@FurkanErdem Baba nedir kimlerdendir bu guzel, kaynak isteyrukk. HAyırlı olsun guzel tırasların olsun.
(29/10/2017, Saat: 17:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FurkanErdem  Baba nedir kimlerdendir bu guzel, kaynak isteyrukk. HAyırlı olsun guzel tırasların olsun.

Daha önce incelemesini yaptığım Çinli fırça firması Yaqi'nin güzeli Smile
AliExpress'ten sipariş verdim üstadım.
Link burada: https://tr.aliexpress.com/item/Black-Whi...64580.html
Unutmusum, helal olsun Yaqi ye harika sap yapmıs. Guzel gunlerde kullan komsum.
(29/10/2017, Saat: 17:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Unutmusum, helal olsun Yaqi ye harika sap yapmıs. Guzel gunlerde kullan komsum.

Teşekkür ederim komşum. Sap tasarımı harika gerçekten. Almama neden olan da buydu.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: