En Son Ne Aldınız ?
(29/10/2017, Saat: 17:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Unutmusum, helal olsun Yaqi ye harika sap yapmıs. Guzel gunlerde kullan komsum.

Bu fırçalarda böyle güzel saplar varken eve eski usul camlı büfelerden koyup renk renk dizeceksin fıçaları Smile Fırça
(29/10/2017, Saat: 17:14)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komşum, ürünleriniz hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın inşallah.

Sabırsızlıkla beklediğim siparişim geldi sonunda Smile

Dy7yJZ.jpg

Yeni fırça hayırlı olsun. Sap gerçekten şekil olarak çok şık ama renk olarak bana pek hitap etmiyor. Keyifle kullanırsınız umarım Smile
(29/10/2017, Saat: 19:42)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni fırça hayırlı olsun. Sap gerçekten şekil olarak çok şık ama renk olarak bana pek hitap etmiyor. Keyifle kullanırsınız umarım  Smile

Teşekkür ederim komşum. Sapın tasarımı çok hoş gerçekten. Aslına bakarsanız renk bana da hitap etmiyor Smile Gönlüm kırmızıdan yanaydı ama farklılık olsun diye bunu aldım şimdilik Smile
(29/10/2017, Saat: 19:54)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. Sapın tasarımı çok hoş gerçekten. Aslına bakarsanız renk bana da hitap etmiyor Smile Gönlüm kırmızıdan yanaydı ama farklılık olsun diye bunu aldım şimdilik Smile

Farklılık iyidir ama sarı oldu mu ben bir türlü yapamıyorum o farklılığı. Zaten önemli olan kullanırken keyif almak. Gerisi çok da önemli değil bence Smile
(29/10/2017, Saat: 19:57)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farklılık iyidir ama sarı oldu mu ben bir türlü yapamıyorum o farklılığı. Zaten önemli olan kullanırken keyif almak. Gerisi çok da önemli değil bence Smile

Aynen komşum. Bu akşam deneyeceğim, bakalım ne denli memnun kalacağım Smile
@FurkanErdem @dikdik_s @Dragon
Hayırlı olsun.
@dikdik_s manda yoğurdu kıvamında köpükleriniz olsun.

@FurkanErdem iyi günlerde kullanın. Bu sapı geçenlerde siz başka bir konu altında bahsedince görmüştüm, ben de çok beğendim. İki kısa sorum var. 1. yaqi bunu bir yoklasak ücretsiz kargo ile gönderiyor mu? 2. Mümkünse çok kısa bir sentetik-domuz kıyaslaması yapar mısınız benim için?

@Dragon iyi tıraşlar olsun.
Ne zamandır merak ediyordum fakat yorumlar pek iyi değildi. Yeni formülasyon daha iyice dediler. Aldık. 3ed86202a8c8c00dd6b372c03430af2b.jpg

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
(30/10/2017, Saat: 03:04)Rayko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandır merak ediyordum fakat yorumlar pek iyi değildi. Yeni formülasyon daha iyice dediler. Aldık. 3ed86202a8c8c00dd6b372c03430af2b.jpg

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
@FurkanErdem komşumun yardımıyla kargosuz aldım, 10 günde geldi...Big Grin

@FurkanErdem fırçanız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

pG6Qkr.jpg

@Rayko,@GartBnx, @bleak,@posicor,@dikdik_s yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: