En Son Ne Aldınız ?
Atkinsons after shave mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Noyan beyin hediyeleri, buyuk kutu atkinson el sabunu, posetlerin biri shave cream digeri balm mıs komsum.
Güle güle kullanın. Benim 34c ve 37c de bugün elime ulaştı. Hızlı kargo, estetik paketleme ve atkinsons balm hediyesi için razorus.com ilgililerine teşekkürler.
Merkur Progress - FS pu23p fh26   - Astra Platinum - Nivea Tıraş Kremi - Gillette Tıraş Sonrası Balsam
@megadex
Size de hayırlı olsun komsum. 2 guzel aleti birden almısınız. Zevkli traslarınız olsun.
(07/11/2017, Saat: 16:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @megadex
Size de hayırlı olsun komsum. 2 guzel aleti birden almısınız. Zevkli traslarınız olsun.

Teşekkür ederim, 6. ayda 5. makina oldu. (ej de89, merkur progress, futur klonu ile beraber).

İşim nedeniyle duruma göre 3 günde, 2 günde ya da hergün tıraş olan biri olarak, güzel rotasyon ürünleri edindiğimi düşünüyorum. Tıraş olmak iş temposu vs nedeniyle, benim için eziyet haline gelmişken, şimdi artık eziyetten, zevk alma durumuna geçmiş oldum.

Yine de forumumuz kadar, ufakken jiletli tıraş olurken dikkatle izlediğim amcam da aklımda önemli bir yer etmiş ki, klasik tıraş'a geçişim daha kolay oldu.
Merkur Progress - FS pu23p fh26   - Astra Platinum - Nivea Tıraş Kremi - Gillette Tıraş Sonrası Balsam
@megadex iyi günlerde kullanın.

ej89 la 34c ve 37c yan yana bir fotoğraf gönderir misiniz?
(07/11/2017, Saat: 17:03)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @megadex iyi günlerde kullanın.

ej89 la 34c ve 37c yan yana bir fotoğraf gönderir misiniz?

Teşekkürler, tabi ki, müsait olduğumda çekip eklerim.
(07/11/2017, Saat: 13:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet dostlar yaklasık 12 saatlik istanbul ziyaretimiz sonrası asıl en onemlisi sıcak sohbet ve yeni dostlar kazanmamızın yanında, elimizde bu urunler ile geri donduk.
2 pakette aynı anda geldi şimdi. Sunun surasında 2 tane tedarikcimiz var. Kendilerine varlıklarından ve dostluklarından dolayı tesekkur ediyorum.

Impa Extra Shaving
Jilet sample pack boyle alınıyordu degilmi Smile
Saponificio fırcamı, benden cok daha hak eden degerli bir abime hediye etmistim, e fırcada guzel be kardesim, ne yapalım 2ciyi aldık. O gun istanbula giderken sabahın 4unde uykusuz tıras olmaya calısınca tabi ki boyun bolgemizi hafif zorladık. Sagolsun mustafa bey sample cella balm verdi. İlac gibi geldi 5 dakikada. Hemen 1 kutu aldım orda hissiyatını deneyince. Tavsiye olunur guzel urun. Bu urunler yanında Mustafa bey ve degerli babasının sıcak cayını icip hos sohbet yaptık. Fotoda koymayı unutmusum sagolsun mustafa bey guzel bir aqua di parma sample set hediye etti oraya gitmisken. Buraya ve tarihe de not duseyim. Sitesinde gozuken urun cesidinin yaklasık 3 misli urun cesidi var mustafa beyde. Dis macunundan, sampuana. Onları niye sitesine koymaz bilmiyorum. Cok urun var cok.
2q99e13.jpg

Razorus Noyan Bey
Degerli Noyan Bey sagolsun festivaldi kendi anlatımları vs. derken ıslak tıras dunyası icin cok guzel katkılar yapmıs oldu festival boyunca. Hepimiz adına form adına kendisine ne kadar tesekkur etsek azdır. Orada kalabalıktan sohbetten fırsat olmadı birsey bakıp alamadık. Sonradan internet ustunden guzel sitelerinden, senelerdir niyet edip bir turlu kısmet olmayan usturamızı alma imkanı bulduk. Bu ustura da bu guzellikle kullanılırmı, yoksa sadece karsısına gecip seyredilirmi onun tam kararını veremedim. Minik hediyeler icin tum dostlara tekrar tesekkurler.

20rk8qd.jpg
sn2v6g.jpg

Üstad hayırlı olsun müthiş ürünler.

O fırçayla tıraş olurken şu altta fotoğrafını yolladığım tacı da kafanıza takarsanız takımı tamamlamış olursunuz Big Grin Big Grin Big Grin

4ucejb.jpg
1d99b19f5905a38f7b7593df00ccebda.jpg

Muhle jiletleri Razorus’dan aldım ve eldekilerle bir yıllık jilet stoğum dolmuş oldu. Özenli paketleme ve diş macunu hediyesi için Razorus’a teşekkürler
@dikdik_s komşum ustura sanat eseri gibiymiş. Hayırlı olsun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: