En Son Ne Aldınız ?
(08/11/2017, Saat: 12:15)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slant akimi beni de vurdu, bir suredir aklimda olan SOC domuz ile birlikte dayanamadim Wink  Soc de ilk bakista,  detayli break in rehberi yonlendirmeleri sonrasinda,  keyifli bir firca olacak gibi..

çok güzel tercihler yapmışsınız, iyi günlerde kullanın...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(08/11/2017, Saat: 12:15)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vJakAp.jpg

Slant akimi beni de vurdu, bir suredir aklimda olan SOC domuz ile birlikte dayanamadim Wink  Soc de ilk bakista,  detayli break in rehberi yonlendirmeleri sonrasinda,  keyifli bir firca olacak gibi..
Hayırlı olsun. Bir Slant akımıdır gidiyor. Bakalım bizi ne zaman vuracak. Şu slant incelemesini bekliyeyim en iyisi Smile
a8c5b5efc3a5fa51699aaa03af8bce7a.jpg

İlk Porsuk fırçam Frank Shaving FI24-SI26

8ad8d7d43c425a809daa8f7c90d057d6.jpg

Sıcak ve kıvamlı bol köpüğü sentetik fırçalarımdan sonra olumlu bir etki bıraktı ancak ilk kullanımda yine sentetiklere göre hafif batıcı buldum, azıcık da kokulu
@PisPorsuk tesekkur ederim komsum.
@Dragon tesekkurler komsum, incelemeyi ben de merakla bekliyorum Smile
@finwe
Komşum çok güzel seçimler, iyi günlerde kullanın...
@gr00v3r
Fırçanızı iyi günlerde kullanın, silver tip yumuşak ve çok güzel görünüyor.. biraz şaşırdım batma hissineSad dilerim kıllandıkça geçer

@Tahir Çok sağolun üstadım..

(08/11/2017, Saat: 21:22)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @finwe
Komşum çok güzel seçimler, iyi günlerde kullanın...
@gr00v3r
Fırçanızı iyi günlerde kullanın, silver tip yumuşak ve çok güzel görünüyor.. biraz şaşırdım batma hissineSad dilerim kıllandıkça geçer
(08/11/2017, Saat: 21:22)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @gr00v3r

Çok teşekkür ederim, fırçalar hiç bilmediğim konu; öncesinde sentetik kullandım belki silvertipler böyledir bilmiyorum, açıkcası rahatsız edici de gelmedi. Ancak ne domuz ne de sentetikte böyle köpük görmedim
ROG50a.jpg
@gr00v3r
Fırcanız hayırlı olsun.

@izbe
Ustad gift and care yapmısın herhalde meisnerr sabun sample ı hemen eklemisler Smile

Bugunde ben aldım aynı sample ı bu siparisle. Sanki ben 20ser tane solediydim niye 16sar gondermisler bakıcam anlamadım.
j8gv89.jpg

Edit: Uff fena kazık yemisiz caktırmayın. 40 adet jilet diyormus 8 paket. Su fotodaki jiletler 45euro ya gelmis. Boyle bir olay olmadı, hanım bilmesin, impa bilmesin aramızda konu kapanmıstır. ustune su icelim.
Evet Serdar hocam. Yabani portakal sabun rendesi eklemis kargoya g&c. Yalniz sadece siyah kargo poseti ile geldi balm. Ne bir koruma kopugu ne bir baloncuk. Eksi puani bende yazdim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: