En Son Ne Aldınız ?
Kardesim senin buldugun modelde varmıs valla onu gormemistim ama benim gonlumdeki su model.

2ilymnm.jpg
(03/12/2017, Saat: 22:00)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0GJE1B.jpg
@dikdik_s Serdar ağabey bu da pek bir tatlıymış Maşallah Maşallah, adı bile ayrı güzel Cocobolo Wink Ama o alttaki metal haddinden fazla ağırlık veriyor fırçaya ve bir süre sonra bıktırıyor. Bendeki Fs den biliyorum. Sağ kolum Cristian Bale in Batman' deki hali, sol kolum Makinist' teki hali olmuştu bıraktım fırçayı Big Grin
@CMO05 komşum bende forumdan "Thater fırçaların kralı" diye okumuştum kimin yazdığını hatırlayamadım ama, çok etkisinde kalmıştım Wink
Yalnız bunun reçine sapı Fs nin sapı kadar parlamıyor, nedendir acep veya parlatmanın yolu nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim komşularım..

Polisajla mümkün. Forumda bunu yapan arkadaşlar var.
Akrilik sap her zaman daha kullanışlı tabi.
Smile
d2a551874a47822bc0f288c8fb48642d.jpg

Le pere lucien after shave , Haslinger kutulu sabun ( Honig + Schalfmich) . Haslingerin bu kutu tasarımları iyi olmuş. Şık As le pere lucien’in yeni formülasyonlu as’si.
@Dragon komşum sağlıkla kullanın güzel ürünler .
(04/12/2017, Saat: 12:51)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon komşum sağlıkla kullanın güzel ürünler .

Teşekkür ederim komşum Smile
Bunu geçen yaz almıştım ama koymayı unuttum. Kafa çöp ama sap harika.

2i4wlx.jpg
2yoy45t.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Taskın ustad sagolsun, Dovo usturamıza ince sihirli bir dokunus yaptı. Kafama uygun kayıs bulamamıstım, sagolsun tek oneri ile tam 12 den gonlumu vurdu. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim.
s28tbt.jpg
(04/12/2017, Saat: 19:35)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taskın ustad sagolsun, Dovo usturamıza ince sihirli bir dokunus yaptı.  Kafama uygun kayıs bulamamıstım, sagolsun tek oneri ile tam 12 den gonlumu vurdu. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim.

Hayırlı uğurlu olsun üstad, ustura olayı ciddi gaLiba ... Smile

edit:

@Dragon, @cihankeskin, @mimaras, @Samet komşularım hayırlı olsun yeni ürünleriniz...
@Dragon komşum HasLinger sabunlar iMPA dan mı?
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@dikdik_s hayırlı olsun. Ustura dolabının siparişini çok gecikmeden ver Smile
@dikdik_s hayırlı olsun üstadım iyi günlerde kullanman dileği ile...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: