En Son Ne Aldınız ?
Cok sagolun dostlar. Daha guzelleri sizlerin olsun.
Ustura isine valla cok girmem, 1-2 oyle koleksiyonluk 40 yılda 1 kullanımlık olur. DE ve SE lerle mutluyum ben.
Sağolun @PisPorsuk komşum, teşekkür ederim... Yeni ürünlerini alan komşularda güzel günlerde kullansınlar...
(04/12/2017, Saat: 19:53)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun üstad, ustura olayı ciddi gaLiba ... Smile

edit:

@Dragon, @cihankeskin, @mimaras, @Samet komşularım hayırlı olsun yeni ürünleriniz...
@Dragon komşum HasLinger sabunlar iMPA dan mı?

Yok komşum. Haslinger İmpada yoktu. Yourshaving.com dan
uzun bir aradan sonra sakal birakmaktan vazgecip basladigim islak trasa bu hafta aldigim setle daha keyifli bir hale geldi Smile
hala cozemedigim unsurlar olsada bu bolumden baya birseyler ogrendim Smile

1z6s7lw.jpg
@Milamber
güle güle kullanın çok güzel görünüyor
@Milamber
Merhabalar hosgeldiniz. Setiniz cok sık. Fırca pure badger diye tabir ettigimiz daha sert kıllara sahip bir porsuk fircadır. Biraz batıcılıgı vardır. İlk donemlerde elinizde veya kapta kopugu yapmanız, sonra yuzunuze surmenizi tavsiye ederim cildinizi yormaması icin.
Saygılar
(05/12/2017, Saat: 13:15)Alp83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Milamber
güle güle kullanın çok güzel görünüyor

Tesekkurler Smile

(05/12/2017, Saat: 13:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Milamber
Merhabalar hosgeldiniz. Setiniz cok sık. Fırca pure badger diye tabir ettigimiz daha sert kıllara sahip bir porsuk fircadır. Biraz batıcılıgı vardır. İlk donemlerde elinizde veya kapta kopugu yapmanız, sonra yuzunuze surmenizi tavsiye ederim cildinizi  yormaması icin.
Saygılar

Tavsiyeleriniz icin tesekkurler, fircada biraz koku var, tabi daha baska fircalar denemedigim icin sertiligini anlayamadim soylediginizi uygulamaya calisicam.
@Milamber hoşgeldiniz, setiniz de hayırlı olsun ancak tıraş aletinin alt barı ters takılmış. Tıraş olmadan önce çevirmeyi unutmayın lütfen.
(05/12/2017, Saat: 13:57)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Milamber hoşgeldiniz, setiniz de hayırlı olsun ancak tıraş aletinin alt barı ters takılmış. Tıraş olmadan önce çevirmeyi unutmayın lütfen.

Tesekkurler, bende farkettim acinca uzerinde sticker vardi muhle yazan koruma icin yapilmis sanirim.
@Milamber hayirli olsun cok guzel bir set.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: