En Son Ne Aldınız ?
(05/12/2017, Saat: 13:57)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Milamber hoşgeldiniz, setiniz de hayırlı olsun ancak tıraş aletinin alt barı ters takılmış. Tıraş olmadan önce çevirmeyi unutmayın lütfen.

seviyorum bu forumu  Smile  Smile
@köse123 tebrik ederim komşum maşallah iyi göz var sizde... Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@milamber hayırlı olsun komşum.

@Milamber hoşgeldiniz.Mühle set çok şıkmış.Sizin için de iyi bir başlangıç olmuş.Güle güle kullanın.
de te fabula narratur.!
(05/12/2017, Saat: 14:27)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @milamber hayırlı olsun komşum.

Tesekkurler Smile

(05/12/2017, Saat: 14:28)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Milamber hoşgeldiniz.Mühle set çok şıkmış.Sizin için de iyi bir başlangıç olmuş.Güle güle kullanın.

Tesekkurler, 7 yildir tiras bicagi kullanmamistim simdi sabah olsunda tras olayim diyorum Smile
Black Friday ler aktı bugun masallah.
16klu8.jpg
Abi bunları gümrükten nasıl geçirdin gözünü seveyim anlat şu işin sırrını bize. Gümrüğün kırmızı bayrağı hep bize kalkıyor Big Grin
Kardes bana yurtici yurtdısı gunde 4 paket geliyor adamlarda kabullendi herhalde delidir ne yapsa yeridir diyip geciriyolar Big Grin
Saka bir yana o fotoda gozukenler 3 ayrı yerden alınmıs 3 paket.
Floid, kopurtme kasesinle geldi, paketi kontrol icin acmıslar ama actıkları tarafta kase varmıs, floid de kagıtların arasında saklı gibi oteki tarafta kalmıs, bence gorselerdi gecmezdi.
Balmlar ı ozellikle alkolsuz olanlarını sectiydim sanırım maggards dan dı onlar, o sansına gecebilirde kalabilirde bisey diyemem.
Ben hani isin kasarı oldum bi nevi artık takip bile etmiyorum, 1-2 ay haber almazsam yazısıyorum, boyle aramayıp sormayınca valla daha rahat geciyor psikolojikmidir sansmıdır, uzaya evrene secret dilegimi mi yolluyorum nedir bilemiyorum kardes Wink
(05/12/2017, Saat: 14:50)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Black Friday ler aktı bugun masallah.

(05/12/2017, Saat: 15:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardes bana yurtici yurtdısı gunde 4 paket geliyor adamlarda kabullendi herhalde delidir ne yapsa yeridir diyip geciriyolar Big Grin
Saka bir yana o fotoda gozukenler 3 ayrı yerden alınmıs 3 paket.
Floid, kopurtme kasesinle geldi, paketi kontrol icin acmıslar ama actıkları tarafta kase varmıs, floid de kagıtların arasında saklı gibi oteki tarafta kalmıs, bence gorselerdi gecmezdi.
Balmlar ı ozellikle alkolsuz olanlarını sectiydim sanırım maggards dan dı onlar, o sansına gecebilirde kalabilirde bisey diyemem.
Ben hani isin kasarı oldum bi nevi artık takip bile etmiyorum, 1-2 ay haber almazsam yazısıyorum, boyle aramayıp sormayınca valla daha rahat geciyor psikolojikmidir sansmıdır, uzaya evrene secret dilegimi mi yolluyorum nedir bilemiyorum kardes Wink

Maşallah diyelim nazar değmesin, iyi günlerde kullanın, sağlık ile... Smile
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(05/12/2017, Saat: 14:26)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @köse123 tebrik ederim komşum maşallah iyi göz var sizde... Smile

Teşekkürler Smile
(05/12/2017, Saat: 14:50)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Black Friday ler aktı bugun masallah.
16klu8.jpg

Ustad bi guzel tas alamadim kendime gecen bi bakir tas yaptirayim dedim ugrasamam dedi bakirci amca Smile senin tas ta guzelmis ici puturlu, nerden aldin nasil aldin bana bi adrez verirmisin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: